TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Acnemix Jel ne işe yarar? Acnemix Jel nasıl kullanılır? Acnemix Jel fiyatı 2020

Acnemix Jel ne işe yarar? Acnemix Jel nasıl kullanılır? Acnemix Jel fiyatı 2020, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Acnemix Jel ne işe yarar? Acnemix Jel nasıl kullanılır? Acnemix Jel fiyatı 2020 başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Acnemix Jel ne işe yarar? Acnemix Jel nasıl kullanılır? Acnemix Jel fiyatı 2020 ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Acnemix Jel ne işe yarar? Acnemix Jel nasıl kullanılır? Acnemix Jel fiyatı 2020

Sivilceleriyle baş etmekte zorlananlara muhteşem haberimiz var. Sadece eczanelerde satılan ve uzman doktorların önerisiyle alınması gereken Acnemix Jel, sivilceleri kısa bir sürede geçiriyor. Özellikle iltihaplı sivilcelere iyi gelen bu krem, sivilce izlerini de ortadan kaldırıyor. Peki Acnemix Jel ne işe yarar? Acnemix Jel nasıl kullanılır? Acnemix Jel fiyatı 2020 nedir? Öğrenmek için içeriğimize inceleyebilirsiniz.

Son günlerin en fazla konuşulan kremleri içinde bulunan Acnemix Jel, çok iyi sonuçlar vermesiyle adından çok fazla söz ettiriyor. Uzun süredir sivilce poblemleriyla uğraşanların tatmin kalacağı Acnemix Jel, Bilim İlaç Sanayi ve Ticaret A.ş aracılığıyla Gebze Kocaeli’de üretimi sağlanmaktadır. 46.6 gramlık yuvarlak beyaz kaplarda yalnızca eczanelerde satılan bu jel, uzman doktor aracılığıyla reçete edilmeden kesinlikle kullanılmamalıdır. Dermatologlar aracılığıyla önerildiği taktirde bireylerin kullandığı bu jel,hafif katı kıvamlı ve içinde etil alkol bulunur. Ciltteki mevcut sivilceleri tedavi ederek tekrar çıkmasını engelleyen Acnemix Jel, 1.6 gramlık eritromisin içerikli plastik tüp, karıştırmak için beyaz çubuk ve 6 ml %70 etil alkol içeren flakondan meydana gelmektedir. İçerisinde 4 parça ürün olduğundan dolayı karıştırma işlemini eczanede yaptırabilirsiniz.

Acnemix Jel Fiyat

Acnemix Jel’in etken maddesi benzoil peroksit ve eritromisindir. Yardımcı maddeleri ise saf su, etil alkol, karbomer, limon esansı, sodyum hidroksit, metil salisilat, dokusat sodyum, polioksil lauril eterdir.

PEKİ ACNEMİX JEL NE İŞE YARAR?

Doktorların tavsiye ettiği bu jel, cildi üzerindeki bakterilerin çoğalmasını önler. Bunun yanında yeni sivilce oluşmasına engel olur. Aşırı yağlı ciltlerin de kullanabileceği bu ürün, cildin yağ düzeysini dengeler. Sivilce izlerinin geçirilmesine dolaylı olarak katkı sağlar. En mühim özelliği ise akne poblemlerinı yok eder.

Acnemix Jel Nasıl Hazırlanır?

ACNEMİX JEL NASIL KULLANILIR?

Bu noktada kesinlikle önemle üstünde durulması gereken bir konu var. Uzman doktorunuzun önerisi ne kadar ise mutlaka o miktarda kullanmalısınız. Uygulamadan önce cildinizin temiz olduğuna emin olmalısınız. Günde 2 defa sabah ve akşam uygulayabilirsiniz.

Jeli yüze uygulayıp kurumasını bilave edin. Sadece akneli bölgeye uyguladığınızdan emin olmalısınız. Kuruduktan sonra ılık suyla temizleyebilirsiniz. Ellerinizi yıkamaya özen göstermelisiniz.

Acnemix Jel Faydaları

ACNEMİX JEL FİYATI NEDİR?

46.6 gramlık bu jelin güncel fiyatı 48.07 TL’dir.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply