TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Advantan Krem Nedir? Nasıl Kullanılır? Advantan Kremin Faydaları Nelerdir? Zararları? Yan Etkileri? Fiyatı? Kullanıcı Yorumları?

Advantan krem ne işe yarar? Advantan krem nasıl kullanılır? Advantan krem faydaları, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Advantan krem ne işe yarar? Advantan krem nasıl kullanılır? Advantan krem faydaları başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Advantan krem ne işe yarar? Advantan krem nasıl kullanılır? Advantan krem faydaları ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Advantan krem ne işe yarar? Advantan krem nasıl kullanılır? Advantan krem faydaları

Egzama hastalığıyla ile uzun süredir baş etmeye çalışanların mucize ilacı olan Advantan krem uzman doktorların her türlü egzama için tavsiye ettiği bir kremdir. İlk bakışta tanıdık gelen Advantan krem ile ilgili bilinmeyen tüm soruları siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.

Etken maddesi Metilprednisolon olan Advantan krem, vücutta kızarıklık, şişlik ve iltihaba neden olan kimyasalların etkilerini azaltan uzman doktorların önerisi üzerine alınan bir ilaçtır. İltihap azaltıcı, damar daraltıcı ve alerji önleyici özellikleri bulunan Advantan krem, saçlı deride görülen iltihabi ve kaşıntılı deri hastalığının nasıl tedavi edileceğinde kullanılır. Tamamen doktor kontrolünde kullanılması önerilen Advantan krem, alerjik ve temas nedenli deri iltihabı, akıntılı egzama,  kaşıntılı deride madeni para görünümünde döküntülerle seyreden  egzama, alerjik deri iltihabı (nörodermatit, atopik dermatit), çocuk egzaması, kızarık deri üzerinde sarı, hafifçe yağlı ve kuru kabuklar halinde görülen döküntüler (seboreik egzama), bacaklarda varise bağlı egzama, ani gelişen egzama (sinirsel nedenlere bağlı deride kabartı ve kızarıklıklarla seyreden kaşıntılı kronik deri iltihabı)  nasıl tedavi edileceğinde ve herhangi bir biçimde sınıflandırılmamış egzama (mayasıl)  nasıl tedavi edileceğinde reçete edilir. 

Yüksek su ve düşük yağ içeriğine sahip bu krem, özellikle akut ve akıntılı egzama için, çok yağlı deri ve vücudun açık veya  tüylü bölgeleri için uygundur. Bu kremi kesinlikle uzman doktorunuza danışmadan kullanmamalısınız. Çünkü içinde alerjik madde varsa ciddi sağlık poblemlerina yol açar. Tedavi süresi yetişkinlerde 12 haftayı; bebeklerde ve çocuklarda 4 haftayı geçmemelidir. Genel bir kural olarak hamileliğin ilk üç ayında kortikosteroid içeren haricen uygulanan preperatların kullanılması sakıncalıdır. Eğer hamileyseniz veya hamilelik şüpheniz varsa kullanmanız önerilmez.

ADVANTAN KREM NASIL KULLANILIR?

Öncelikle bu kremi uzman doktorunuz nasıl önerdiyse o biçimde kullanmanız gerekir. Bunun dışında hastalıklı deriye ince bir tabaka halinde uygulayın ve hafif ovalayarak cildinize yedirin. Günde 1 defa uygulanması yeterli gelmektedir.

ADVANTAN KREM FİYATI NE KADAR?

30 gramlık tüplerde yalnızca eczanelerde satılan Advantan krem, 12.33 TL fiyatı mevcuttur.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply