TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Aknilox Jel Nedir? Aknilox Jel Ne işe Yarar? Nasıl Kullanılır? Aknilox Jel Fiyatı? Faydaları Nelerdir?

Aknilox Jel ne işe yarar? Aknilox Jel nasıl kullanılır? Aknilox Jel fiyatı nedir?, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Aknilox Jel ne işe yarar? Aknilox Jel nasıl kullanılır? Aknilox Jel fiyatı nedir? başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Aknilox Jel ne işe yarar? Aknilox Jel nasıl kullanılır? Aknilox Jel fiyatı nedir? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Aknilox Jel ne işe yarar? Aknilox Jel nasıl kullanılır? Aknilox Jel fiyatı nedir?

Sivilce sorunu malum herkesin canını sıkan bir cilt problemidir. Dermatologların özellikle ergenlik zamanında tavsiye ettiği Aknilox Jel ile ilgili merak edilen soruları yanıtladık. Aknilox Jel ne işe yarar? Aknilox Jel nasıl kullanılır? Aknilox Jel fiyatı nedir? sorularının yanıtını haberimizde bulacaksınızdır.

Etken maddesi Eritromisin olan Aknilox Jel %2 jel ve %4 formunda yalnızca eczanelerde satılan bir ilaçtır. Vücutta iltihaba neden olan kimyasalların etkilerini azaltıcı ve cilt üzerindeki bakterilerin yayılmasını önleyici güce sahip antibiyotik olan Aknilox Jel, akne vulgaris (sivilce) nasıl tedavi edileceği için kullanılmaktadır. Uzmanların sürekli olarak reçete ettiği bu jel, ergenlik çağında olanların kullandığı başlıca jellerin başında gelmektedir.  Çok kısa bir sürede tesirini göstererek sivilceleri yok eden Aknilox Jel, uygulanan bölgelerde bakterinin üremesi ve yayılması durdurulur. İlacın daha sık ve daha çok kullanımı tedavi sürecini hızlandırmayacağı gibi yan etkilerini arttırabilir. Bundan dolayı mutlaka uzman doktora danışarak kullanılması gerekir. 

AKNİLOX JEL NASIL KULLANILIR?

Tedavi edilecek bölgeyi temizleyip ılık su ile durulayınız. Kuruladıktan sonra ilacı parmağınızın ucuyla sivilceli bölgeye sürünüz.  Genelde sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulanır. İlacı sürdükten sonra ellerinizi yıkayın. Tedaviye başlarken ilacın %4 lük formunun kullanımı önerilmektedir. 2 aylık tedaviden sonra belirgin bir iyileşme görüldüğünde, % 2 lik formuyla kullanıma devam edilebilir. 

AKNİLOX JEL YAN ETKİLERİ

Karın ağrısı, nefes almada kuvvetlik, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, dilde ve boğazda şişlik gibi bir durumda acilen doktorunuzu bilgilendiriniz.

AKNİLOX JEL 2020 FİYATI NEDİR?

Aknilox jel 2 çeşittir. Her iki üründe tüp içinde 30 gr olarak satılmaktadır. %4 aknilox jel 24.20 TL‘dir. %2 aknilox jel ise 21.77 TL‘dir. 

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply