Arko krem nedir? Arko krem Nasıl Kullanılır? Arko krem Yüze Nasıl Uygulanır? Arko krem Fiyatı?

Arko krem cilde faydaları! Arko krem yüze nasıl uygulanır? Arko Krem fiyatı…, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Arko krem cilde faydaları! Arko krem yüze nasıl uygulanır? Arko Krem fiyatı… başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Arko krem cilde faydaları! Arko krem yüze nasıl uygulanır? Arko Krem fiyatı… ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Arko krem cilde faydaları! Arko krem yüze nasıl uygulanır? Arko Krem fiyatı…

Tarihin en eski ve en bilindik kremlerden birisi olan Arko, hemen hemen herkesin evinde yer alıyor. Genelde el kremi olarak anılan Arko krem, ile ilgili merak edilen bazı sorular yer alıyor. Arko krem yüze sürülür mü? Arko krem cilde faydalı mı? Arko krem ne işe yarıyor? ve bunun gibi daha fazlası… Hazırladığımız bu yazıda Arko krem ile ilgili merak edilen tüm soruları yanıtladık.

Arko krem, 1927 senesinde Erzurum’da kurulan Evyap şifrketinın ilk üretimini sabun üzerine çıkardığı Mehmet Rıfat Evyap aracılığıyla %100 Türk markası adına üretilen bir kremidir. O senelerdan ibu yana tüm market, bakkal ve kozmetik satış yerlerinde bulunan ufak ambalajıyla taşıması kolay olan Arko krem, seneler geçmesine rağmen popülerliğini koruyor. Elleri nemlendirmek için kullanılan Arko krem, mucizevi krem olarak da biliniyor. Kullanım alanı bi hayli fazla olan arko classic krem yalnızca nemlendirme özelliği değil yara iyileştirme gibi faydaları da olduğu bilgisi yer alıyor. Piyasada bulunan birden fazla nemlendirici krem fiyatına göre bi hayli düşük fiyata satılan Arko Krem, cilt kuruluğundan ev kazaları sonrası oluşan yaralara kadar problemi ortadan kaldırıyor. Peki Arko Krem yüze sürülür mü? Arko Krem yüzde tüylenme yapar mı? Arko Krem ne işe yarıyor? Hadi gelin birlikte öğrenelim…

Arko Krem Klasik

Arko Krem, Balmumu içeren özel formülü aracılığıyla soğuk havanın etkisiyle yahut güneşlenme sonrası ciltte yaşanan kuruluk, pullanma, aşırı gerginlik hissi, çatlama gibi olumsuz etkilere karşı eşsiz bir bakım sağlar.

Cilde yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır ve cildinizin kurumasını önüne geçer.

Cildin kurumasına ve tahriş olmasına neden olan bir diğer faktör de tıraştır. Arko Classic Yağlı Krem tıraştan sonra kuruyan cildi besler, nemlendirir ve yumuşacık yapar. Tıraş keyfinin gün boyu sürmesini sağlar. Banyo ardından kuruyan cildi nemlendirerek, cildin doğal nem dengesini korur.

Suyla sık temas gerektiren işler, çamaşır, bulaşık, ev temizliği vs. cildin zamanla doğal nem dengesini bozarak cildin tahriş olmasına neden olmaktadır. Özellikle eller için ideal olan Arko Classic Yağlı Krem kuruyan ve çatlayan diz, dirsek ve topuklar için de müthiş bir cilt kremidir.

Arko Classic Yağlı Kremin en mühim özelliği ise içinde bulunan balmumunun antiseptik özelliği aracılığıyla mikropların üremesini ve enfeksiyon oluşumunu engellemesi ve cildin bakımını yapmasıdır.

Çocukların oyun oynarken tahriş olan diz ve dirsekleri için de rahatlıkla kullanabileceğiniz Arko Classic Yağlı Krem, bebeğinizin kuruyan cildi ve pişikleri için de uygun bir üründür.

Kirpik ve kaşların daha bi hayli hızlı uzamasını sağlayan Arko Krem, sivilce, akne gibi poblemlerin ortadan kaldırılması hususunda bi hayli etkilidir. 

Arko krem ne işe yarar

ARKO KREM TÜYLENME YAPAR MI?

Yüzsenelerdır kullanılan Arko Krem hususunda tüylenme yapıyor iddialarına yanıt veriyoruz. Cildi besleyen arko krem uzun süre kullandığında az miktarda tüylenmeye neden olmaktadır. Tüylenme gözle görülmeyecek düzeyde ve çok azdır.

ARKO KREM NASIL KULLANILIR?

Kullanımı bi hayli basit olan bu krem gün içinde ihtiyaç duyulduğunda kullanılması yeterli gelmektedir. Yüze yada cildinize sürebileceğiniz bu kremi yeterli miktarda sürüp cilt aracılığıyla emilmesini sağlayana kadar parmak uçlarınız ile yedirmeniz gerekmektedir.

About admin

Check Also

tubidy mobile musica gratis para descargar mp3 – 2021

tubidy mobile musica gratis para descargar mp3 – 2021 tubidy mobile musica gratis para descargar …

Leave a Reply