TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Artril Jel Nedir? Ne işe Yarar? Artril Jel Nasıl Kullanılır? Artril Jel Fiyatı? Artril Jel Kullananlar?

Artril Jel ne işe yarar? Artril Jel nasıl kullanılır? Artril Jel fiyatı, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Artril Jel ne işe yarar? Artril Jel nasıl kullanılır? Artril Jel fiyatı başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Artril Jel ne işe yarar? Artril Jel nasıl kullanılır? Artril Jel fiyatı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Artril Jel ne işe yarar? Artril Jel nasıl kullanılır? Artril Jel fiyatı

Bel ağrısı veya kemik ağrısıyla başı dertte olanlara müjde! Uzman doktorların eklem ve omurga ağrıları için tavsiye ettiği Artril Jel ile ilgili merak edilen tüm detayları siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Ağız yoluyla ilaç tercih etmeyen bireylerin son derece ideal krem olan Artril Jel nasıl kullanılır? Artril Jel nerelere uygulanır? Artril Jel fiyatı nedir?

Sadece eczanelerde satılan Artril Jel, etken maddesi İbuprofen’dir. Vücutta ağrıya ve iltihaba neden olan hormonları azaltan iltihap önleyici (baskılayıcı-çözücü), ateş düşürücü ve ağrı kesici bir özelliği olan bu jel, iltihabı giderici (çözücü) tesirinin ardından ateşi düşürür ve ağrıyı geçirir. 40 gramlık formlar şeklinde satılan bu Artrij krem, bunun bunun yanında kas gevşetici özelliği mevcuttur. Zentiva sağlık ürünleri san. ve tic. a.ş aracılığıyla Lüleburgaz’da üretilen bu jel, yan etkileri son derece sınırlıdır.  Kas,eklem, omurga ve vücutta oluşacak problemde kullanılan bu ilaç kesinlikle her evde bulunmalıdır. Uzmanların bel ağrısı,burkulma,incinme,ezilme,şişlik gibi durumlarda kullanılan ağrı kesici ve iltihap giderici olarak reçete ettiği bu krem, sarı beyaz kutuda satılmaktadır. Tablet formu da bulunan bu jel tamamen ilaç tercih etmeyenlerin ilk tercihi olabilir. 

Bu kremin yardımcı maddeleri saf su, kamfor, propilen glikol, karbopol 940,levomentol,trietanolamin, para-hidroksi benzoik asit metilesteri sodyum tuzu (metilparaben) isimli yapılardır.  

ARTRİL JEL NASIL KULLANILIR?

Doktorunuzun size tavsiye ettiği biçimde kullanmaya özen göstermelisiniz. Cilt üzerine uygulanarak kullanılır, kesinlikle ağız yoluyla kullanmayın. Sorunlu bölgeye az miktarlarda sürerek kullanın ve üzeri kapatılırsa daha iyi sonuç verir. Masaj yaparak yedirin. Günde 3-4 kere kullanabilirsiniz. Tedavi süresi 14 gün ile 21 gün içinde değişmektedir. 

ARTRİL JEL NE KADAR?

Eczanelerde 40 gramlık bu jelin fiyatı 8.44 TL‘dir.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply