TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Avil Krem Nedir? Ne işe Yarar? Avil Krem Faydaları? Zararları Nelerdir? Avil krem Nasıl Kullanılır? Fiyatı?

Avil krem ne işe yarar ve Avil merhem nasıl kullanılır? Avil krem yan etkileri, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Avil krem ne işe yarar ve Avil merhem nasıl kullanılır? Avil krem yan etkileri başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Avil krem ne işe yarar ve Avil merhem nasıl kullanılır? Avil krem yan etkileri ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Avil krem ne işe yarar ve Avil merhem nasıl kullanılır? Avil krem yan etkileri

Genelde uzman kişilerın güneş yanığı sonrası oluşan kaşıntılar veya böcek sokmalarından sonra yaşanan batma hissiyatını gidermek için tavsiye ettiği Avil merhem ile ilgili araştırma konusu olanları siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Avil krem ne işe yarar? Avil merhem nasıl kullanılır? Avil krem yan etkileri neler? Avil Merhem fiyatı nedir? Öğrenmek için tıklayabilirsiniz.

Etken maddesi Feniramin olan Avil merhem vücutta kaşıntı, kızarıklık varsa uzman doktorların tavsiye ettiği bir ilaçtır. İsminden fazla bilinmese de görenlerin ilk başta tanıdığı Avil merhem, şişkinliğe neden olan kimyasalların etkilerini azaltan, kaşıntı önleyici yalnızca eczanelerde satılan bir kremdir. Sandoz İlaç Sanayi ve Kimya aracılığıyla bu ürün üretimi sağlanmaktadır. 25 gramlık tüplerde satılan Avil merhem, beyaz homojen pürüzsüz görünümde güneş yanıkları,kızarıklık,böcek sokmaları,kaşıntı için kullanılan ilaçtır. İstanbul’da üretilen bu merhemin içindeki yardımcı maddeler saf su,macragol(PEG) 400, Macrogol (PEG)2000,beyaz petrolatum,macragol 35 ((Cremophor EL),essence lilactır. Genel olarak faydalı ve cilt yapısına uygun bir kremdir.

Birinci derece yanık nasıl tedavi edileceğinde reçete edilen Avil merhem, alerjik deri lezyonlarının iyileştirilmesinde de bi hayli başarılıdır. Lakin ilacın etken maddesine karşı bir alerjiniz varsa bu ilacı kullanmanız önerilmez. Doktora danışmadan çocuklarda bu ilacı kullanmamanız gerektiğini unutmamalısınız. Merhemi uyguladığınız cilt bölgesini kesinlikle bandajlamayın, rahat ve bol kıyafetler giymelisiniz. 

AVİL MERHEM NASIL KULLANILIR?

Doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o biçimde kullanmanız gerekiyor.  İlk olarak uygulayacağınız bölgenin temiz olduğundan emin olun. İnce bir tabaka halinde sorunlu bölgeye parmak uçlarınızla uygulayın.

Sorunun büyüklüğüne göre günde 2-3 kere uygulanabilir. Cilt üzerinde en az 2 saat kaldıktan sonra su ile temizleyebilirsiniz. 

AVİL MERHEM YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Avil merhem yan etkileri son derece azdır. Karın ağrısı , nefes almada kuvvetlik, kurdeşen, yüzde , dudaklarda , dilde ve boğazda şişlik gibi bir durumda doktorunuzu bilgilendirin. İlacın, geniş vücut yüzeylerine uygulanması uyku hali gibi sistemik yan etkilere neden olabilir.

AVİL MERHEM NE KADAR?

Avil merhem fiyatı 10.25 TL’den eczanelerde satılmaktadır. Fiyatlar arada bir değişiklik göstermektedir

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply