Azelderm krem nedir? Ne işe yarar? Alzerderm krem nasıl kullanılır? Azelderm krem fiyatı

Azelderm krem ne işe yarıyor? Alzerderm krem nasıl kullanılır? Azelderm krem fiyatı, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Azelderm krem ne işe yarıyor? Alzerderm krem nasıl kullanılır? Azelderm krem fiyatı başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Azelderm krem ne işe yarıyor? Alzerderm krem nasıl kullanılır? Azelderm krem fiyatı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Azelderm krem ne işe yarıyor? Alzerderm krem nasıl kullanılır? Azelderm krem fiyatı

Cildinizin alın, yanak veya çene bölgesinde çıkan sivilce,cilt lekeleri, gül hastalığı, siyah noktalar ve daha bir çok sorunlarla karşılaşan bireylerin doktor aracılığıyla önerilen Azelderm Krem ile ilgili tüm merak ettiğiniz soruları yanıtlayan bir yazıyla karşınızdayız. Azelderm Krem nasıl kullanılır? Azelderm Krem fiyatı nedir? Azelderm Krem gerçekten işe yarıyor mu? sorularının yanıtı haberimizin özelliklerinde.

İlk bakışta ciltteki lekeleri silen Expigment kremle karıştırılan Alzelderm Krem, son haftalarda merak edilen kremler içinde yer alıyor. Cildiye uzman kişilerının sivilcelerle başı dertte olanlar için tavsiye ettiği bu krem, içinde %20 Azelaik asit bulunduruyor. Bunun yanında kısa bir sürede hem sivilceleri geçiriyor hem de lekelerinin görüntüsü azaltıyor. Normal sivilce kremlerinin içinde bulunan Azelaik asitten bir tık daha fazla bulunan bu krem, 30 gramlık tüplerde satılan bir ilaçtır. İlk uygulandığında sivilceleri kurutarak yok eden bu krem, düzenli uygulamada etkili sonuçlar göstermektedir. Kullanan bir çok birinin tatmin kaldığı Azelderm krem özellikle ergenlik zamanında görülen sivilcelerin geçmesinde büyük rol oynar. En az 15 gün kullanılması gereken Azelderm krem, iltihaplı sivilceleri yok etmedeki etkisi ispatlanmış bir kremdir.

azelderm krem nasıl kullanılır

Kullanılmaya başlandığında büyük etkisi göze çarpan Azelderm krem, sivilceleri yok ettiği kadar izlerini de siliyor. Yapılan araştırmalara göre akne, iltihaplı sivilce, rozase ( gül hastalı), içi iltihaplı ve pembe sivilceler, hafif ve orta dereceli sivilceleri gidermede bi hayli etkili olan bu krem, mikrop oluşumunun da önüne geçmektedir. 

Mutlaka uzman doktor aracılığıyla hem kontrol altında hem de önerilerek kullanılması gereken bu krem, doğal asitler aracılığıyla cildin hücrelerini yenileyerek cilt lekelerinin kısa bir sürede rengini açıyor. Kullanıldığında  kahverengi lekeleri önce kızarık ardından tamamen giderdiğini fark edeceksiniz.

Ciltteki hücrelerin yenilenmesini sağlayan bu kremi çukurlarınız için de kullanabilirsiniz.  Azelderm krem yalnızca sivilce izlerini değil bilinen birden fazla yara, yanık, çizilme ameliyat izleri ve dikiş izlerini yok etmektedir. 

PEKİ AZELDERM KREM NASIL SÜRÜLÜR?

Azelderm kremi uygulamadan önce mutlaka bölgeyi suyla temizleyip dezenfekte etmelisiniz. Daha sonra kağıt havlu ile kurutup fındık büyüklüğünde uygulayın.

Ardından baskı yapmadan masaj uygulayabilirsiniz. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa sürmeniz yeterli gelmektedir.

azelderm krem nasıl yüze uygulanır?

AZELDERM KREM YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Birçok kremde olduğu gibi Azelderm kremin de yan etkileri bulunmaktadır. Aşırı kullanımda farklı yan etkiler gösterebilir. Bunların başında kızarıklık ve kaşında geliyor. Eğer şiddetli biçimde kaşıntı varsa ve diğer yan etkilerde bazılarını görürseniz hemen kremi kullanmayı bırakmalı ve doktorunuza danışmalısınız.

AZELDERM KREM FİYATI NEDİR?

Bu krem, doktorunuzun yazması ışığında reçete ile satılan bir kremdir. Reçetesiz de alabileceğiniz bu krem, 55.26 TL‘dir.

About admin

Check Also

tubidy share engine – 2021

tubidy share engine – 2021 tubidy share engine – 2021 one of the most sought …

Leave a Reply