TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Bebek Pudrası Nedir? Pudranın Cilde Faydaları Nelerdir? Bebek Pudrası Nerede Kullanılır? Faydaları Nelerdir?

Bebek pudrasının cilde faydaları nelerdir? Bebek pudrası hangi alanlarda kullanılır?, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Bebek pudrasının cilde faydaları nelerdir? Bebek pudrası hangi alanlarda kullanılır? başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Bebek pudrasının cilde faydaları nelerdir? Bebek pudrası hangi alanlarda kullanılır? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Bebek pudrasının cilde faydaları nelerdir? Bebek pudrası hangi alanlarda kullanılır?

Bebeklerin pişik olmasını önleyen ve cildini yumuşacık yapan bebek pudrasının güzellik alanında da kullanıldığını biliyor musunuz? Uzmanların yaptığı araştırmalara göre bebek pudrası kadınların bir çok alanda kullanabileceği çok amaçlı bir bakım ürünüdür. Kirpik dökülmesinden sivilcelerin azalmasına kadar farklı alanlarda kullanabileceğiniz bebek pudrasına dair tüm detayları bugünkü paylaşımımızda bulacaksınızdır.

Bebek pudrası, cilde çok iyi gelen bir üründür. Tahriş edici bebek bezi dermatiti önlenmesi, bir deodorant olarak ve diğer kozmetik kullanımlar için kullanılan sıkıştırılmış tozdur. Talk yahut mısır nişastasından oluşan bebek pudrasını bebekli ailelerin evinde mutlaka bulunur. Hassas tenli olan bebeklerin cildine iyi gelen bunun yanı sıra pişik olmalarında büyük başarı sergileyen bebek pudrası, güzellik uzman kişilerı ve dermatologlar aracılığıyla test edildi. Alınan bilgilere ve sonuçlara göre; bebek pudrası makyajdan cilt bakımına, saç yağlanmasından sivilcelere hatta Yüzde oluşan bir çok lekeyi de gidermede bi hayli başarılı olduğu ispatlandı. 

PEKİ BEBEK PUDRASININ YÜZE FAYDALARI ve KULLANIM ALANLARI NELERDİR?

Bebek pudrasını özellikle aşırı yağlı ciltlerde fondöteni sabitlemek için kullanabilirsiniz.

Gün içinde sürekli olarak tempo halindeyseniz ve terliyorsanız, bu terlemeyi yüz bölümünde azaltmak için bebek pudrası son derece etkilidir.

Popüler güzellik uzman kişilerından birisi olan Suna Dumankaya’nın da sivilceler için tavsiye ettiği bebek pudrası maskesi, sivilcelerin kurutulmasını ve daha az görünür hale gelmesini sağlar.

bebek pudrası saça nasıl uygulanır

Koyu renkli saçlarda yağlanma hızlı görülür. Bundan dolayı saçlarınızın dip kısımlarına bebek pudrasını dağıtabilirsiniz. Bu yöntem kuru şampuanla aynı işlevi görmektedir.

Bebek pudrası cildinizin pürüzsüz görünmesine de yardımcı olmaktadır.

Cildinizdeki sivilce lekelerini gidermek için haftada 2 kere lekelerin üzerine bebek pudrası uygulayabilirsiniz.

Kirpiklerinizi dolgun göstermek bunun yanı sıra uzamasını sağlamak maksadıyla bebek pudrasını her rimel devam ettiğinüzde değil daha çok haftada bir kere uygulamanızda yarar var.

bebek pudrası kirpiklere nasıl uygulanır

Makyajınızın uzun süre kalıcı olması ve bozulmaması için bebek pudrasını fırçanızla yüzünüze dağıtabilirsiniz.

SUNA DUMANKAYA’NIN BEBEK PUDRASI İLE ÖNERDİĞİ SİVİLCE MASKESİ

MALZEMELER

1 çay kaşığı bebek pudrası
1 çay kaşığı oksijenli su
2 adet dövülmüş aspirin

YAPILIŞI VE UYGULANIŞI

Tüm malzemeleri güzelce karıştırın. Temiz cildinizde 20 dakika beklettikten sonra ılık su ile temizleyin. Kısa sürede değişimi siz de fark edeceksiniz.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply