TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Benzamycin Topikal Jel Sivilce Kremi Nedir? Benzamycin Krem Ne İşe Yarar?Benzamycin Krem Nasıl Kullanılır, Fiyatı Ne Kadar?

Benzamycin Topikal Jel sivilce kremi ne işe yarar? Benzamycin krem nasıl kullanılır, fiyatı?, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Benzamycin Topikal Jel sivilce kremi ne işe yarar? Benzamycin krem nasıl kullanılır, fiyatı? başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Benzamycin Topikal Jel sivilce kremi ne işe yarar? Benzamycin krem nasıl kullanılır, fiyatı? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Benzamycin Topikal Jel sivilce kremi ne işe yarar? Benzamycin krem nasıl kullanılır, fiyatı?

Sivilce ve aknelerinden şikayetçi olanlar sürekli olarak doktor kontrolünde kremler bunun yanı sıra karışımlar kullanıyor. Bu kremlerden bir tanesi de yalnızca eczanelerde satılan Benzamycin Topikal Jel. Son senelerda bi hayli popüler olan ve bir çok birinin merak ettiği Benzamycin Topikal Jel sivilceleri geçiriyor mu? Benzamycin Topikal jel ile ilgili merak edilen yanıtlar haberimizin özelliklerinde.

Benzamycin topikal jel, sivilce nasıl tedavi edileceğinde kullanılan, sivilcelere kesin çözüm olması için doktorlar aracılığıyla hastalarına çok fazla reçete edilen, en iyi sivilce kremi markaları içinde üst sıralarda bulunan bir üründür. Çok kuvvetli bir güce sahip olan krem düzenli kullanımda uzun vadeli etki edecek kadar başarılıdır. Dönemsel sivilceler olarak anılan blu çağı yani ergenlik sivilceleri dışında dış etkenlere bağlı sivilcelerle savaşmakta bi hayli başarılı olan benzamycin krem kullanıcıları aracılığıyla %95 oranına olumlu yorum almaktadır. Benzamycin topikal jel etken maddesi Benzoil Peroksit ve Aktif Eritromisin, olan jel kıvamında, antibiyotik bir topikal üründür. Sivilce, iltihaplı sivilce ve ergenlik dönemi sivilceleri (akne vulgaris) nasıl tedavi edileceğinde etkin biçimde kullanılır. Benzamycin krem, etken maddeleri ve içreğinde bulunan diğer bileşenleriyle sivilce oluşumuna neden olan ciltteki bakterilerin çoğalmasına engel oluyor.  

Uygulandığı bölgelerde cilt soyucu ve hafifi kurutucu bir güce sahiptir. Benzamycin sivilce kremi cilt soyma özelliği aracılığıyla ciltteki fazla yağ ve kirin atılmasını sağlar ve bu sayede yeni sivilce oluşumuna da engel olur.

BENZAMYCİN TOPİKAL JEL NASIL HAZIRLANIR?

Benzamycin kutusunu açtığınızda bir büyük ve 2 ufak tüp göreceksiniz. Küçük tüplerin bir tanesinde sıvı halde etil alkol, diğerinde ise toz halde eritromisin bulunur. Eritromisin toz tüpünü etil alkol içine dökün ve tamamen çözününceye birkaç dakika kadar sallayın. Çözünme işlemi tamamlandıktan sonra etil alkol eritromisin karışımını üzerinde benzamycin yazan büyük tüpün içine dökün.

Paketin içinden çıkan plastik karıştırıcı ile benzamycin kremi homojen bir karışım elde edinceye kadar birkaç dakika boyunca iyice karıştırın. Elde ettiğiniz karşımın üzerine tarih yazmayı ihmal etmeyin. Benzamycin kremi sürdükten sonra kapağını sıkıca kapatmayı ihmal etmeyin. Aksi halde krem katılaşıp kuruyacaktır.

BENZAMYCİN TOPİKAL JEL KREMİN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

BENZAMYCİN TOPİKAL JEL CİLDE NASIL UYGULANIR?

Benzamycin kremi kullanırken doğru kullanmak hem etkilerini görebilmek yönünden hem de zarar görmemek yönünden mühimdir.

Öncelikle kremin dozunu ayarlamak gerekir kremi doktorlar normal şartlarda kremi sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa tavsiye ederler fakat kremin yüzde beklemesi gerekir bu yüzden eğer işe yahut okula gidiyorsanız yalnızca akşam kullanabilirsiniz.

Kremi uygulamadan önce yüzünüzü iyice yıkayın ve temiz bir havluyla hatta olabilecekse bakteri taşımaması için bir kağıt havlu ile silin. Cilt nemli dahi kalmasın tamamen kuru ama temiz olsun.

Cildinizi kuru ve temiz hale getirdikten sonra sivilceli bölgeye ince bir katman halinde fazla ovalamadan tampon hareketlerle uygulayabilirsiniz.

Kremin etki edebilmesi için birkaç saat beklemesi ardından durulanması gerekir bunu göz önünde bulundurunuz.

BENZAMYCİN TOPİKAL JEL KREMİN FAYDALARI NELER?

Benzamycin kremin etki süresi kişiden insana, bünyeden bünyeye değişiklik gösterir. Benzamycin ilk tesirini 2 hafta içinde gösterir. Lakin dediğimiz gibi etki süresi kişiden insana değişiklik gösterebilir. Tedavi sürecinin ilk günlerinde gözle görülür bir etki olmadı diyerek ürünü kullanmayı bırakmayın. Benzamycin topikal jel kullanırken en iyi sonucu almak için tam etki süresi 6 – 8 haftadır. Şiddetli yan etki olmadığı sürece ve doktorunuza danışmadan kullanmayı bırakmayın.

Doktorunuzun talimatları ışığında kullanıldığında benzamycin kremin faydaları;

İltihaplı sivilceleri zamanla küçültür, kurutur ve yok eder
Yeni sivilce oluşumunu önüne geçer
Yaptığı soyucu etkiyle cildin yenilenme sürecini hızlandırır
Soyma etkisiyle fazla yağın ciltten uzaklaştırılmasını sağlar
Ciltteki zararlı bakterileri yok eder.

sivilce kremi

BENZAMYCİN TOPİKAL JEL KREMİN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Benzamycin topikal jel içindeki herhangi bir maddeye alerjiniz olduğunu biliyorsanız kesinlikle kullanmayın. İlk kullanım ardından nadir de olsa benzamycin kremin yan etkileri görülebilir. Bunlar kuruluk, kaşıntı, kızarıklıktır. Ciltte kuruluk rahatsız edici boyutlardaysa benzamycin jel kullandıktan sonra nemlendirici krem kullanabiliriniz. Benzamycin kullanırken ciltte soyulma bir yan etki değil tedavi sürecinde olması beklenen sonuçtur.

Benzamycin kullandıktan sonra;

Şiddetli karın ağrısı
Nefes almada kuvvetlik
Kurdeşen
Ağızda, dilde, yüzde şişme gibi etkiler görmeniz halinde ürün içinde bulunan bir maddeye alerjiniz olduğu manasına gelmektedir. Buna benzer durumlarda tedaviyi derhal sonlandırarak durumu doktorunuza bildirin.

BENZAMYCİN TOPİKAL JEL KREMİN FİYATI NEDİR?

Benzamycin topikal jel 84.5 TL olarak satışa sunulmaktadır. Benzamycin jel reçeteli satılır bu fiyata K.D.V dahildir.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply