TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Benzoxin Kremin Faydaları Nelerdir? Benzoxin Krem Ne işe Yarar? Benzoxin Krem Nasıl Kullanılır? Benzoxin Krem Fiyatı Ne Kadar?

Benzoxin ne işe yarar? Benzoxin krem nasıl kullanılır? Benzoxin krem fiyatı nedir?, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Benzoxin ne işe yarar? Benzoxin krem nasıl kullanılır? Benzoxin krem fiyatı nedir? başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Benzoxin ne işe yarar? Benzoxin krem nasıl kullanılır? Benzoxin krem fiyatı nedir? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Benzoxin ne işe yarar? Benzoxin krem nasıl kullanılır? Benzoxin krem fiyatı nedir?

Sadece eczanelerde satılan Benzoxin krem, akneli cilde sahip olanların adeta mucizevi ilacı. Hem deri altına hem de cildin yüzeyine etki eden Benzoxin jel ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtını haberimizin özelliklerinde bulacaksınızdır.

Kısa sürede sivilceleri tedavi eden Benzoxin jelin etken maddesi Benzoil peroksit ve Klindamisin fosfat‘ tır. Bundan dolayı aknelere neden olan bakterilerin cilt üzerinde gelişimini önüne geçer. Kullananların tatmin kaldığı bu jel cildin dış yüzeyini hafif kurutucu ve soyucu özelliğiyle fazla yağ ve kirin ciltten basit bir şekilde temizlenmesini sağlıyor. Aynı zamanda siyah nokta, beyaz nokta ve akneli bölgelerin oluşumunu durdurur ve akne sayısını azaltır.  Uzman doktorların akne vulgaris nasıl tedavi edileceğinde reçete ettikleri Benzoxin krem yalnızca eczanelerde satılan 50 miligramlık tüplerde raflarda duruyor. Bu ilacın yardımcı maddeleri Poloksamer 188, gliserin, simetikon, karbomer 974P, sodyum lauril sülfat, disodyum EDTA, sodyum hidroksit ve saf sudur. Bundan dolayı içinde bulunan maddelere alerjiniz varsa kesinlikle kullanmamalısınız. 

Tedavi boyunca güneş ışınlarından ve yapay  UV ışınlarından uzak durulması gerektiği bilinen Benzoxin Topikal Jel, güneş yanıkları ve lekeler oluşabilir. Ağzınıza yahut gözünüze temas ettirmeyin. Kullanılmaya başlandığı andan ibu yana akneleri azaltan bu jel, renkli kıyafetlere ve çarşaflara teması halinde rengini açma ve saçlara teması halinde  beyazlatıcı etkisi mevcuttur. Kullandıktan sonra dikkat etmelisiniz. 

12 yaşın altındaki çocukların kullanmaması gereken Benzoxin Topikal Jel,  tam tesirini göstermesi 2-5 haftayı  bulabilir. Tedavi süresi 12 haftadan daha uzun sürmemelidir. 

BENZOXIN KREM NASIL KULLANILIR?

Doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o biçimde kullanmanız gerekmektedir. Eğer bunun dışında kullanacaksanız ilk olarak bölgeyi temizleyip ılık su ile durulayın. Kuruladıktan sonra jeli, kutu içinden çıkan spatula ile ince bir tabaka halinde sivilceli bölgeye sürün. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulamanız yeterli olacaktır. 

BENZOXIN KREM NE KADAR?

Normal reçete ile eczanelerde satılan bu kremin fiyatı 50.34TL​’dir. 

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply