TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Bronzlaşmak için ne kullanılır? En iyi bronzlaştırıcı yağlar hangileridir

Bronzlaşmak için ne kullanılır? En iyi bronzlaştırıcı yağlar hangileridir, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Bronzlaşmak için ne kullanılır? En kaliteli bronzlaştırıcı yağlar başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Bronzlaşmak için ne kullanılır? En kaliteli bronzlaştırıcı yağlar ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Bronzlaşmak için ne kullanılır? En iyi bronzlaştırıcı yağlar hangileridir

Deniz, kum, güneş üçlüsü yılın tüm yorgunluğunu üzerimizden atmanızı sağlıyor. Bu sırada bronzlaşmak da herkesin en fazla istediği şeyler içinde. Bronzlaşırken hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız yağları kullanabilirsiniz. İşte en iyi bronzlaştırıcı yağlar…

Her kadının yaz aylarında tatilde bronzlaşarak ışıldayan bir cilde sahip olmak ister.  Lakin uzman kişiler bu noktada ciddi ikazlarda yer alıyor. Bronzlaşmak isterken cildinizi daha kötü bir görünüme ulaşmasına neden olabilirsiniz. Sert UV ışınları erken yaşlanma, güneş yanığına, ciltte lekelenmelere neden olabilir. Bu nedenle bronzlaştırıcı yağlar yeteri kadar kullanılmalıdır. Bronzlaştırıcı bir çok ürün satılsa da kendi bronzlaştırıcınızı yapmak istiyorsanız bitkisel yağlarla doğal bir bronzlaştırıcı hazırlayabilirsiniz. Doğal ürünler cildinize zarar vermemesinin bunun yanında en iyi şeklide bronzlaşmanızı sağlar. Doğal yağları güneş koruyucunuzu sürdükten 1 saat kadar sonra kullanabilirsiniz. 

►HIZLI BRONZLAŞMAK İÇİN NE YAPILIR? 

FINDIK YAĞI

E Vitamini yönünden zengin olan fındık yağı doğal bronzlaşma yağlarında bulunan en popüler maddelerden biridir. Yüksek yağ asidi içinden dolayı en kolay emilen yağlardan biri olma özelliğini de taşır.

HAVUÇ YAĞI

En güzel bronzlaştıran yağlardan biri. Cildi gittikçe turuncu renge çevirebileceği için kullanım miktarında dikkatli olunmalı. Ayrıca cildi nemlendirmede ve güneş yanıklarının nasıl tedavi edileceğinde etkili olabiliyor.

ZEYTİNYAĞI, KAKAO VE CEVİZ YAĞI 

Kakao yağını güneşte eriterek içerisine ortalama 15 gram zeytinyağı ve 15 gram ceviz yağını ilave edin. Tüm malzemeleri ufak bir kaba yahut temiz bir sprey şişesine dökerek iyice çalkalayın. Güneşe çıkmadan 15 dakika önce tüm vücudunuza sürebilirsiniz.

 

BADEM YAĞI

Koyu tonlu bir bronzluk için badem yağını kullanabilirsiniz.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply