Diadermine Lift nasıl kullanılır? Diadermine Lift+Güneş Koruyucu Spf 30 Kremi kullananlar

Diadermine Lift nasıl kullanılır? Diadermine Lift+Güneş Koruyucu Spf 30 Kremi kullananlar, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Diadermine Lift nasıl kullanılır? Diadermine Lift+Güneş Koruyucu Spf 30 Kremi kullananlar başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Diadermine Lift nasıl kullanılır? Diadermine Lift+Güneş Koruyucu Spf 30 Kremi kullananlar ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Diadermine Lift nasıl kullanılır? Diadermine Lift+Güneş Koruyucu Spf 30 Kremi kullananlar

Yaz aylarında en fazla ihtiyacımız olan şey güneş kremleridir. Zararlı güneş ışınlarından cildinizi korumak bunun yanı sıra yaşlılık izlerini geciktirmek istiyorsanız, son haftalarda adını çok fazla duyduğumuz Diadermine markasının Lift+Güneş Koruyucu Spf 30 Kremi kullanabilirsiniz. Peki Diadermine Lift+Güneş Koruyucu Spf 30 Kremi nasıl kullanılır? öğrenmek istiyorsanız yazımıza inceleyebilirsiniz.

Yaz aylarında ister şehirde ister tatilde olalım, güneşin zararlı etkilerinden korunmak çok mühimdir. Güneş ışınlarının cilde zarar verdiği ve bu durumun görünür cilt yaşlanmasının %80’inden sorumlu olduğu bilinen bir gerçek. Zararlı ultra viyole ışınları (özellikle UVA) erken derin kırışıklıklara, ciltte sarkmalara ve yaşlılık lekeleri ile sonuçlanan hücre hasarlarına neden oluyor. 110 yılı aşkın dermatoloji uzmanlığına sahip, ünlü cilt bakım markası Diadermine, güneşin tadını güvenle çıkarabilmeniz için Lift + Güneş Koruyucu Krem’i piyasaya sürdü. Sıkılaştırıcı Etki ve UVA/UVB Koruması Diadermine Lift+ Güneş Koruyucu Krem, yaşlanmaya karşı 2 kuvvetli etkiyi birleştiriyor.

Diadermine Lift+ Spf 30 Güneş Koruyucu Krem 50ml :

Uzun süreli esneklik ve sıkılık için kuvvetli Pro-kolajen içerik, kolajen üretimini destekleyerek kolajen yoğunluğunu ve cilt sıkılığını artırmaya kolaylık sağlayan bu krem, yaşlanma zıtı SPF 30 kompleksi ile güçlendirilmiş formül ise UV ışınlarına karşı %98 koruma sağlıyor ve erken yaşlanmanın önüne geçiyor. Infrared Teknolojisi de cildi, ciddi hücre hasarlarına ve yaşlanmaya karşı koruyor.

Diadermine Lift+ Güneş Koruyucu Krem, cildi koruyup nemlendirirken sıkılaşmasını sağlayarak kırışıklıkları da azaltıyor. Ürünü Diadermine ile cildinizi temizledikten sonra uygulamanız öneriliyor. Güzellik rutininizi tamamlamak için LIFT+NUTRITION Gece Kremi ile birlikte de kullanabilirsiniz. Yağlı, normal ve kuru ciltler için uygun olan ürün, kolay emilen ve tazeleyici dokusu ile de gözleri üstüne topluyor.

Diadermine Lift+Güneş Koruyucu Spf 30 Krem nasıl kullanılır

Genelde 25 yaşından ibu yana kullanabileceğiniz ürün, dermatolojik olarak test edilmiştir vehassasciltlerde de kullanıma uygundur ve bu “ECARF” (Avrupa Alerji Araştırma Vakfı) aracılığıyla onaylanmıştır.

DİADERMİNE LİFT+GÜNEŞ KORUYUCU SPF 30 KREM NASIL KULLANILIR?

Uygun ürünlerle temizlenmiş cildinize, yüz ve boyun bölgesine uygulayınız.

Makyaj altına kullanabilirsiniz.Hızla emilen ve cilt yüzeyinde yağlı bir his bırakmayan kremin üzerine makyaj yapılmasında bir sakınca yer almıyor. Diadermine güneş koruyucu krem, cildinde elastikiyet kaybı olanlar için uygun bir formüle sahip olmasıyla beğeni topluyor. Tam bir koruma sağlayabilmesi için güneşe çıkmadan 20 dakika önce sürülmesi öneriliyor.

Diadermine Lift+Güneş Koruyucu Spf 30 Krem fiyatı nedir

DİADERMİNE LİFT+GÜNEŞ KORUYUCU SPF 30 KREM FİYATI NEDİR?

Cildinizi yaşınıza ve cilt tipinize uygun olan ürünlerle korumak, beslemek, nemlendirmek, poblemleri onarmak güzel, genç ve sağlıklı görünümlü bir cilde sahip olmak için bi hayli mühim bir ürün olan bu kremin raf fiyatı, 59,90 TL’dir. 

About admin

Check Also

tubidy mobile musica gratis para descargar mp3 – 2021

tubidy mobile musica gratis para descargar mp3 – 2021 tubidy mobile musica gratis para descargar …

Leave a Reply