Differin Jel Nedir? Differin Jel Nasıl Kullanılır? Differin Jelin Faydaları Nelerdir? Differin Jel Fiyatları? Nasıl Uygulanır? Differin Jel Cilde Nasıl Sürülür?

Differin jel nedir? Differin jel ne işe yarar? Differin jel nasıl kullanılır, fiyatı nedir?, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Differin jel nedir? Differin jel ne işe yarar? Differin jel nasıl kullanılır, fiyatı nedir? başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Differin jel nedir? Differin jel ne işe yarar? Differin jel nasıl kullanılır, fiyatı nedir? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Differin jel nedir? Differin jel ne işe yarar? Differin jel nasıl kullanılır, fiyatı nedir?

Cildinin kusursuz ve pürüzsüz görünmesini isteyen kadınların eczanedeki kremlere olan ilgisi gün geçtikçe artıyor. Differin jel de bu kremler içindeki listede üst sıralarda yer alıyor. Tamamen akne lekelerini gidermede etkili bir rol oynayan Differin jel ile ilgili merak edilen soruları siz değerli okurlarımız için yanıtladık. Differin jel nedir? Differin jel ne işe yarar? Differin jel nasıl kullanılır, fiyatı nedir?

Hafif ve orta dereceli akne problemlerine iyi gelen bir ilaç olan Differin jel, Adapalene jel olarak da biliniyor. Etken maddesi Adapalen olan bu jel, Taymed İlaç şifrketi aracılığıyla satışa sunuluyor.  Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’na bağlı İEGM (TİTCK) aracılığıyla onaylı olan Differin jel, aslında siyah nokta (komedon), ciltteki bulunan sınırları belirgin 1cm’den ufak çaplı lezyonlar ve içinde cerahat bulunan kabarık lezyonların (papül ve püstül) hakim olduğu sivilcenin (akne vulgarisin) harici nasıl tedavi edileceğinde kullanılmaktadır. Uzman doktorların reçete etmesi üzerine alınan Differin jel bu günlerde bi hayli popüler. Differin jel, keratoz pilaris ve diğer cilt hastalıkları içinde tedavi yöntemi olabilir.

DİFFERİN JEL NASIL KULLANILIR? 

Doktorunuz nasıl reçete ettiyse bu ilacı o biçimde kullanmanızı tavsiye ediyoruz. İlk kez kullanacaklar için doğru adımları sıralıyoruz. Öncelikle ellerinizi ve uygulayacağınız bölgeyi bol su ile güzelce temizleyin. Akne lekelerine değil tüm bölgeye ince bir tabaka biçimde sürün. Gün içinde 1 defa uygulamanız yeterli olacaktır. Kullandıktan bir süre sonra değişimi sizler de fark edeceksiniz. 

Jeli gece uyumadan önce sürüp, sabah uyandığınızda yıkayın. Güneş ışınlarına karşı hassasiyet oluşturabilir. 

DİFFERİN JEL FİYATI NEDİR?

DIFFERIN % 0,1 JEL 30 gramlık fiyatı 55,05 TL‘dir.

DİFFERİN JEL YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Bu jeli kullanmadan önce mutlaka uzman doktora danışmalısınız. Aksi taktirde içindeki herhangi bir maddeye karşı alerjiniz var ise daha büyük sorunlar oluşturabilir. Bunun dışında uyguladığınızda bir iki yan etki ile karşılaşabilirsiniz. Kızarıklık, kaşıntı ve batma gibi. Eğer bu belirtiler var ise kesinlikle uzman doktorunuzu arayın. Kullanmayı bırakmalısınız. 

About admin

Check Also

tubidy mobile musica gratis para descargar mp3 – 2021

tubidy mobile musica gratis para descargar mp3 – 2021 tubidy mobile musica gratis para descargar …

Leave a Reply