Driclor Nedir? Driclor Ne işe Yarar? Nasıl Kulanılır? Yan Etkileri Varmı? Fiyatı Ne Kadar?

Driclor nedir? Driclor ne işe yarar? Driclor kullanma kılavuzu, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Driclor nedir? Driclor ne işe yarar? Driclor kullanma kılavuzu başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Driclor nedir? Driclor ne işe yarar? Driclor kullanma kılavuzu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Driclor Nedir? Driclor Ne işe Yarar? Nasıl Kulanılır? Yan Etkileri Varmı? Fiyatı Ne Kadar?

Yaz aylarında aşırı terleyen bireylere uzman kişilerın tavsiye ettiği ve kullananların bi hayli etkili olduğu gözlemlenen Driclor kremi ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını sizlerle paylaşıyoruz. Driclor nedir? Driclor nasıl kullanılır? Driclor yan etkisi var mıdır? Driclor fiyatı nedir? Öğrenmek için yazımıza inceleyebilirsiniz.

Aşırı terleme sorunuyla baş başa olan bireylerin internet üzerinde çözüm olarak karşı karşıya geldikları Driclor eczanelerde ve kozmetik mağazalarda satılan bir roll on’dur. Dışarıdaki normal havaya rağmen aşırı bir biçimde terleyenlerin kullanabileceği Driclor, içindeki alüminyum klorür aracılığıyla terleme sorunu kesin olarak ortadan kaldırıyor.  Koltuk altı terlemesinden ayak terlemesine, göğüs ve sırt terlemesinden ellerin terlemesine kadar bir çok bölgedeki terlemeyi gideren bu ürün, yüz terlemesine de çözüm oluyor. Driclor, terin kıvamını artırarak kümelenmesini sağlar. Bu kümeler cilt yüzeyindeki gözenekleri tıkayarak “yeni terin” cilt yüzeyine ulaşmasını engelleyerek aşırı terlemeyi önler.

 driclor nasıl kullanılır

Aşırı terleme yani Hiperhidroz, insanın çok fazla terlediği tıbbi bir durumdur. Hiperhidroz, ciddi yahut ölüm tehlikesi yaratan bir durum değildir fakat genelde normal, günlük faaliyetler üzerinde etkisi olur ve birinin yaşam değerini etkiler.Buna benzer durumlarda mutlaka destek ve çözüm olacak bir ürün kullanılmalıdır.

DRİCLOR NASIL KULLANILIR?

Kullanımı kolay olan Driclor, günde 1 defa akşam yatmadan hemen önce sürülebilir. Uyku evresinde ter bezleri aktif olmadığından yatmadan önce sürüldüğünde bütün gün terleme sorunu yaşanmaz. Kullanım şekli ise;

Driclor’u akmaması için düz bir zemine koyunuz ve üzerindeki kapağı dikkatlice açınız.

Silindir başlığı, Driclor’un ağzına yerleştirerek, kapağı kapatacak biçimde kuvvetlice bastırınız.

Silindir başlığı korumak için şişeyi büyük kapak ile kapatınız.

Driclor’u uygulamadan önce etkilenen bölgeleri iyice kurulayınız. Aksi takdirde tahriş oluşabilir.

driclor nasıl kullanılır

Başlangıçta günde bir kez, gece yatmadan önce ince bir tabaka halinde sürünüz. Geleneksel antiperspirantlar gibi birkaç kat art arda sürmeyiniz, tek bir film tabaka yeterli gelmektedir.

Sabah uygulama yapılan bölgeyi yıkayınız. İsterseniz günlük deodorantınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

driclor ne işe yarar

DRİCLOR YAN ETKİLERİ VAR MIDIR?

Terlemeyi önlemede etkili olan Driclor bazı istenmeyen bazı yan etkilerin görülmesine neden olabilir. Özellikle içinde bulunan etken maddeler ciltte bazı zararlı yan etkilere neden olabilir. Uygulama bölgesinde tahriş, kızarıklık, yanma, şişme, acı hissi, kaşıntı, cilt tahrişleri, pullanma ve döküntü olarak görülebilir. 

DRİCLOR 2019 FİYATI

Genelde fiyatı değişiklik gösteren Driclor 20 ile 50 TL içinde satılmaktadır. Aynı ürün almak için araştırma yaparak en ucuz biçimde bulacaksınızdır. En güncel fiyatı ise 34,90 TL‘dir.

About admin

Check Also

tubidy share engine – 2021

tubidy share engine – 2021 tubidy share engine – 2021 one of the most sought …

Leave a Reply