Music & MP3 Search Button

 

Eritretin Jel Nedir? Ne işe Yarar? Eritretin Jel Nasıl Kullanılır? Eritretin Jel fiyatı 2021

Eritretin Jel ne işe yarar? Eritretin Jel nasıl kullanılır? Eritretin Jel fiyatı 2021, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Eritretin Jel ne işe yarar? Eritretin Jel nasıl kullanılır? Eritretin Jel fiyatı 2021 başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Eritretin Jel ne işe yarar? Eritretin Jel nasıl kullanılır? Eritretin Jel fiyatı 2021 ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Eritretin Jel Nedir? Ne işe Yarar? Eritretin Jel Nasıl Kullanılır? Eritretin Jel fiyatı 2021

Yüzünüzün herhangi bir bölgesinde çıkan sivilceleri gidermek için Eritretin Jeli kullanabilirsiniz. Uzman doktorunuzun tavsiyesi üzerine kullanabileceğiniz Eritretin jel nasıl kullanılır ve 2021 fiyatı nedir düşünüyorsanız haberimizin özelliklerinden ayrıntılı bir biçimde öğrenebilirsiniz.

Hafif ve orta şiddetli aknelerin nasıl tedavi edileceğinde kullanılan Eritretin Jelin etken maddesi Eritromisin ve Tretinoin (Retinoik asit)‘ dir. Uygulandığı bölgede iltihap oluşumuna neden olan kimyasalların etkilerini azaltan bu jel, sivilcelerin yayılmasını önlemede büyük rol oynuyor. Hem yeni oluşmaya başlamış hem de oluşmuş sivilceye etki eden Eritretin Jel, yalnızca eczanelerde satılıyor. Eğer, gül hastalığınız yahut akut egzama yada ağız etrafında  cilt iltihabı gibi bir rahatsızlığınız varsa kesinlikle bu kremi kullanmamalısınız. Kullanırken dikkat etmeniz gereken bir diğer adım ise güneş, rüzgar veya açık yaralı olan bölgelere uygulamamanız gerektiğidir. Eritretin Jel, kullanmadan önce doktorunuzun bilmesi gerektiğini unutmamalısınız. Kremi kullanırken cildinizde kuruluk yapabilir bu yüzden nemlendirici uygulayabilirsiniz. 

SİVİLCELERİN BIRAKTIĞI İZLERİ YOK EDEN OXİMİN JEL NASIL KULLANILIR? ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN…

ERİTRETİN JEL NASIL KULLANILIR?

Uzman doktorunuzun tavsiye ettiği reçeteye göre kullanmalısınız. Bunun dışında kullanacaksanız. Bölgeyi temizleyip ılık su ile durulayınız. Kuruladıktan sonra ilacı parmağınızın ucuyla ince bir tabaka halinde sürerek, hafif hareketlerle masaj yapın. Gün aşırı özellikle gece yatmadan önce tedavi edilecek bölgeye sürmeniz yeterli olacaktır. 3-4 gün sonra günde 1 kez akşamları  uygulanabilir.

ERİTRETİN JEL NE KADAR?

Eritretin Jelin 30 gramlık tüpteki fiyatı 17 Ocak 2021 yılı itibariyle 29.73 TL‘den satışa sunulmaktadır.

ERİTRETİN JEL YAN ETKİSİ VAR MIDIR?

Karın ağrısı, nefes almada kuvvetlik, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, dilde ve boğazda şişlik gibi bir durumda acilen doktorunuzu bilgilendiriniz.

About admin

Check Also

tubidy audio songs – 2021

tubidy audio songs – 2021 tubidy audio songs – 2021 one of the most sought …

Leave a Reply