TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Evde Ayak Bakımı Nasıl Yapılır? Evde Ayak Maskesi? Topuk Nasırları Nasıl Geçer? Evde Ayak Peelingi?

Evde ayak bakımı nasıl yapılır? Topuk nasırlarını gideren yöntemler…, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Evde ayak bakımı nasıl yapılır? Topuk nasırlarını gideren yöntemler… başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Evde ayak bakımı nasıl yapılır? Topuk nasırlarını gideren yöntemler… ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Evde ayak bakımı nasıl yapılır? Topuk nasırlarını gideren yöntemler…

Ayak bakımı her kadının ihmal etmemesi gerekenler içinde bulunmaktadır. Özellikle kış aylarında ayakkabının içinde saatlerce havasız kalan ayaklarda zamanla çatlaklar, egzamalar vaya başka başka hastalıklar görülebilir. Siz de ayaklarınızın her zamanlı bakımlı kusursuz görünmesi için mutlaka periyodik bakım şart. Peki evde ayak bakımı nasıl yapılır? Cevabı haberimizde.

İnsanın gün boyu fiziksel bütün yükünü çekmesiyle yorulan, yıpranan ayaklarımız vücudumuzun en kıymetli organlarından biridir. Yoğun tempolu bir günün ardından ufak dokunuşlar ayaklarınızın daha güzel ve bakımlı olmasını sağlayacaktır. Güzellik merkezlerinde saatlerce beklemek ve yüklü miktarda para ödemek yerine hazırladığımız adımları takip ederek muhteşem bir ayak bakımı uygulayabilirsiniz. Üstelik evde olmanın rahatlığıyla buluşunca hem vücudunuz hem de ayaklarınız dinlenecek. Peki bu ayak bakımı nasıl yapılır, evde ayak bakımı yaparken nelere dikkat edilmeli? Tüm detayları aşağıdaki paylaşımımızda bulacaksınızdır. 

Evde ayak bakımı yapmanın püf noktaları

EVDE ADIM ADIM AYAK BAKIMI(PEDİKÜR)

Öncelikle ayaklarınızdaki ölü derileri basit bir şekilde temizlemek ve tırnaklarınıza zarar vermemek için ayaklarınızı sıcak suda bekleterek yumuşamasını sağlayın. 

Ayaklarınız yumuşadıktan sonra suyun içerisine 1 adet aspirin atın ve 15 dakika ayaklarınıza masaj yapın. Bu adım ayaklarınızdaki ağrıların azalmasına yardımcı olmaktadır.

Ayaklarınız yumuşadıktan sonra sudan çıkarıp havlu ile kurulayın ve tırnaklarınızı istediğiniz ölçüde kesin. Tırnaklarınızı kestikten sonra kenarındaki etleri deriye zarar vermeyecek biçimde pedikür makasa ile temizleyin. 

Evde pedikür

Daha sonra tırnakta oluşan katikülleri gidermek için ufak tahta parçalarıyla itebilir ve bu işlemi yaparken tahta parçanızın üzerine katikül giderici sıvı damlatabilirsiniz.

En son topuklarınızı kese yada peeling yöntemi ile yumuşatarak pedikür işlemini tamamlayabilirsiniz.

PEKİ,  AYAK BAKIMINDA NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Topukta oluşan çatlakları kesinlikle soymayın. Nemlendirici krem sürerek ölü derileri kısa bir sürede giderebilirsiniz.

Haftada 1 defa ayaklarınıza peeling yapmaya özen gösterin.

Pamuklu çoraplar kış aylarında ayaklarınızın yumuşamasını sağlayacaktır.,

Ayak bakımı yapımı

Tırnak etlerinizi kesmeyin. Açık yaralar oluşmasına neden olabilirsiniz.

Her duştan sonra ponza taşı yardımıyla topuklarınızda ki ölü derileri temizlemelisiniz. Lakin ölü deriyi temizlerken sağlıklı olan derilerinizi yıpratmamaya dikkat etmelisiniz.

 

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply