TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Evde Kahkül Saç Nasıl Kesilir? Kahkül Saç Kesme Tarifi? Saç Şekilleri

Evde kolay kahkül nasıl kesilir? Kahkül kesmenin püf noktaları neler? Kahkül nasıl kesilir?, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Evde kolay kahkül nasıl kesilir? Kahkül kesmenin püf noktaları neler? Kahkül nasıl kesilir? başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Evde kolay kahkül nasıl kesilir? Kahkül kesmenin püf noktaları neler? Kahkül nasıl kesilir? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Evde kolay kahkül nasıl kesilir? Kahkül kesmenin püf noktaları neler? Kahkül nasıl kesilir?

Yüze dolgunluk veren değişik bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak kahkül son haftalarda yine trend oldu. Oyuncu Aslı Enver’in ışık tuttuğu kahkül evde kendi ellerinizle de uygulayabilirsiniz. Kahküllü saçlara şekil vermek göründüğü kadar zor değildir. Birkaç yöntemle kahküllü saçlarınızın hacmini koruyabilirsiniz. Peki nasıl olacak? İşte kahkül hususunda tüm detaylar haberimizde…

Kahküllü saç modelleri genelde her yüz tipine yakışmayan bir saç modeli olarak bilinsede aslında doğru bir biçimde kesim yapıldığında bi hayli hoş bir görünüm kazanmasına neden olacak. Kahkül kestirmek isteyen kadınların en büyük çekincesi kahkülere istedikleri şekilleri veremeyecek olmalarıdır. Aslını söylemek gerekirse kahkül şekillendirmek bilindiği kadar zor bir durum değildir. Bazı püf noktalar ile kahküllerinize istediğiniz şekilleri verebilir ve onlara hacim kazandırabilirsiniz.Eğer saçlarınızı kendiniz kesmek istiyorsanız biraz el becerisi, ince bir tarak ve makas işinizi görebilir. Öncelikle saçlarınız kuru ve temiz olmalıdır. Eşit bir biçimde kesim yapmak için saçınızın kuru olması mühimdir. Gelin birlikte evde kahkül kesmenin püf noktalarını gözlemleyelim:

İşte kahküllere şekil vermek ve hacimli göstermek için bilmeniz gereken en basit yöntem:

 Öncelikle saçlarınızı tarayın. Alnınızın üst bölümünden başlayarak ve saçlarınızın ön tarafında tarak ile çizgi çizerek saçınızı eşit bir biçimde ayırın. Ön bölümde ayırmış olduğunuz saçları elinizle yukarıya doğru kıvırın. Kıvırmış olduğunuz saçları uçlarından kesmeye başlayın. İstediğiniz boya kadar uçlarından kesebilirsiniz. Kahküllere şekil vermeden önce saçınızı fön suyu ile veya normal su ile hafifçe ıslatabilirsiniz

HACİM KAZANDIRMANIN YOLLARI:

Kahküllerinizi hacim kazandırmak için bir diş fırçası ve kuru saç şampuanına gereksiniminiz olacak. Öncelikle kuru saç şampuanını uzaktan diş fırçasının üstüne sıkın ve bu diş fırçası ile saç diplerinizden başlayarak kahküllerinizi tarayın. Saçlarınızın şampuanı emmesi için bilave edin ve ardından parmak uçlarınız ile kahküllerizi dağıtın.

KAHKÜL KESMEDEN ÖNCE BİLİNMESİ GEREKENLER

Saçlarınızda değişiklik yapmak için kahkül kestirmeyi kafanızı yoruyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Sizler için kahkül kestirmeden önce dikkate almanız gerekenleri araştırmaya koyulduk.

– Kahkül kestirmeden önce yüzünüzde nasıl göründüğünü düşünüyorsanız takma saç tercih ederek deneyebilirsiniz.

– Eğer cildinizin yapısı yağlı ise alın bölgenizde sivilce yapabilir bu detaya dikkat etmelisiniz.

– Kestirdikten kısa bir süre sonra aralarda uzayan saçlarınızı yeniden kestirmeniz gerekebilir.

– Saçlarınızı farklı zamanlarda toplamak durumunda kalabilirsiniz. Mesela spor yaparken… Bu tarz zamanlarda dondurucu sprey kullanmak saçlarınızın tahriş olmasına neden olabilir.

– Kalp şeklinde yüz hatlarına sahipseniz kahkülleriniz dolgun olmalıdır. 

– Eğer kare şeklinde bir yüzünüz varsa kahküllerinizin uzunluğu kaş hizasında olmalıdır.

– Kahkül saç kesimi, fotoğraflarda yüzünüzün kilolu çıkmasına neden olabilir. Bu nedenle yüzünüzü zayıf göstermek için kontür uygulaması uygulayabilirsiniz.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply