TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Evde Röfle Nasıl Yapılır? Evde Tarakla Röfle Yapımı? Evde Röfle Yapmanın Püf Noktaları?

Evde röfle nasıl yapılır? Adım adım pratik röfle yapımı, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Evde röfle nasıl yapılır? Adım adım pratik röfle yapımı başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Evde röfle nasıl yapılır? Adım adım pratik röfle yapımı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Evde röfle nasıl yapılır? Adım adım pratik röfle yapımı

Kuaför salonlarına giderek, binlerce para verip yaptırdığınız röfleyi evde yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Profesyonel kuaförlerin bile yaparken gözden kaçırdığı hata sebebiyle röflenin kötü olmasına sebebiyet verebiliyor. Bundan dolayı evde kendi röflelerinizi uygulayabilirsiniz. Nasıl mı? Gelin birlikte röfle yapımını ve püf noktalarını gözlemleyelim…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Röfle, saçların kendi renginden birkaç ton içinde değişmesi ile yapılan renklendirme işlemidir. Saçları koyu renkte olanlar saçında büyük bir değişiklikler yapmak yerine röfle yaparak güzel görünebilirler. Bu yöntem hem saçların köklerine zarar vermez hem de aralara uygulanan açık renkler aracılığıyla aydınlık görünüm kazandırır. Düz renk boyamanın yanında röflenin ayrı bir güzelliği mevcuttur. Uzman kuaförler aracılığıyla saçların ufak tutamlar şeklinde ayırarak boyanması ile yapılır. Genel olarak evde yapılamayacağı düşünülen röfle, yeni çıkan boya çeşitleri ve kolay uygulama aletleriyle birlikte evde pratik bir biçimde yapılabilir duruma geldi. Kozmetik mağazalarda bulunan delikli bone aracılığıyla çok kısa bir sürede röfleli saçlara sahip olabilirsiniz.Kuaförlerde bi hayli maliyetli olan bu işlemi, evde yapmaya ne dersiniz?

evde adım adım röfle

İŞTE EVDE RÖFLE YAPMANIN AŞAMALARI:

– Öncelikle röflede tercih edeceğiniz renge karar vermeniz gerekmektedir. Doğal bir görüntü oluşmasını istiyorsanız saç tonunuzdan 1-2 ton açık bir renk kullanabilirsiniz.

– Röfle için bir çok markanın, röfle seti mevcuttur.  Bu setlerden birini alabilirsiniz. Röfle saça bi hayli zarar veren bir işlem olduğu için saçlarınızı birtakım ürünlerle desteklemelisiniz. Alacağınızı röfle setinin nemlendirici özellikli olması ve içinde bakım kremi olanını tercih etmeniz saçlarınıza daha az zarar vermesini sağlayacaktır.

röflenin harike duruşu

– Röfle işlemine başlamadan önce, ortamı buna hazırlamanız gerekmektedir. Üstünüze eski bir kıyafet giyebilir veya bir önlük takabilirsiniz. Ellerinize eldiven geçirerek, boyanın zararlı etkenlerinden koruyabilirsiniz.

– Röfle işlemini evde ilk kez yapacaksanız, setin içinden çıkan kullanma kılavuzunu mutlaka okuyun.

– Eğer kısa saçlıysanız setin içinden çıkan boneyi kullanabilir, saçlarınız uzun ise folyo kullanmanız daha doğru olacaktır. Bone yöntemi ile röfle yapacaksanız saçlarınızı geri doğru tarayın ve boneyi kafanıza geçirip önden bağlayın.

– Daha sonra setin içinden çıkan apart ile saçlarınızı eşit aralıklarla ayırın ve karışımı bu tutamlara uygulayın.

röfle yapımı

– İstediğiniz tonu yakalamak için 20 ile 50 dakika içinde saçlarınızı beklemede bırakın ve ardından saçınızdaki boneyi çıkarmadan saçlarınızı durulayın. Folyo yöntemini kullanan bireyler ise folyoları çıkararak saçlarını durulamalıdır.

– Saçlarınızı duruladıktan sonra setin içinden çıkan bakım kremini, saçlarınıza uygulayarak zarar görmesini engelleyebilirsiniz.

– En son saçlarınıza fön çekerek röflelerinizin daha net bir biçimde görülmesini sağlayabilirsiniz.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply