TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Fastjel krem ne işe yarar? Fastjel krem nasıl kullanılır? Fastjel krem fiyatı 2021

Fastjel krem ne işe yarar? Fastjel krem nasıl kullanılır? Fastjel krem fiyatı 2021, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Fastjel krem ne işe yarar? Fastjel krem nasıl kullanılır? Fastjel krem fiyatı 2021 başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Fastjel krem ne işe yarar? Fastjel krem nasıl kullanılır? Fastjel krem fiyatı 2021 ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Fastjel krem ne işe yarar? Fastjel krem nasıl kullanılır? Fastjel krem fiyatı 2021

Eczanede satılan bir kremin daha incelemesiyle karşınızdayız. Bugünkü hazırladığımız yazı Fastjel Jel ne işe yarar ve Fastjel Jel nasıl kullanılır? sorularını yanıtlıyoruz. Sadece eczanelerde satılan Fastjel Jel krem ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları bu paylaşımımızda bulacaksınızdır.

Bir İtalyan ilaç şifrketi Menarini aracılığıyla üretilen Fastjel Kremin etken maddesi Ketoprofen‘dir. Uzmanların genelde vücutta iltihaba ve ağrıya neden olan hastalıklarda reçete ettiği Fastjel krem, Bel ağrısı; kazaların ve spor yaralanmalarının yol açtığu burkulma, incinme ve ezilme  bundan dolayı oluşan ağrı, şişme ve iltihabi durumlarda mucizevi bir etki sağlıyor. İşlev bozukluğuna neden olan eklem hastalıkları; toplar damar iltihabi durumları; kas ve iskelet sisteminde oluşan ağrı ve şişliğe neden olan durumlarda eczanelerden alabileceğiniz bu ilaç, ateş düşürücü özelliği de mevcuttur. Kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız gereken bu kremin içinde bulunan etken maddesine karşı alerjiniz var ise ciddi sağlık poblemlerina neden olabilir. 50 gramlık tüplerde satılan Fastjelin içinde 940 karbomer, trietanolamin, neroli esansları, etil alkol, lavanta ve saf su içermektedir. Steroid olmayan yani kortizon içermeyen ödem giderici olarak da anılan bir diğer özelliğidir. 

FASTJEL NASIL KULLANILIR?

Öncelikle bu kremi kullanmadan önce doktorunuz nasıl reçete ettiyse o biçimde kullanmaya özen göstermelisiniz. Bunun dışında kullanacaksanız, ilacı tedavi edilecek bölgeye yeterli miktarda sıkıp, hafif hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

Jeli sürdükten sonra  en az bir saat banyo yahut duş yapmayınız.

FASTJEL FİYATI NEDİR?

FASTJEL, 50 g jel içeren ambalajlar halinde kullanıma sunulmuştur. 2021 senesinde fiyatı 12.97 TL​’dir.

FASTJEL YAN ETKİLERİ

Tedaviniz boyunca bu ilaçla birlikte, güneş koruyucuları ve losyonları, böcek kovucular ve diğer cilt ürünlerini kullanmayınız.

Bu kremi 14 yaşının altında ufaklerde kullanmayınız.

Enfeksiyonlu, egzamalı, açık yaralı, kabartı ve isilik oluşmuş cilt bölgesi ve  yanık cilt bölgelerinde kullanmayınız. 

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply