Music & MP3 Search Button

 

Foreo UFO ne işe yarar? Foreo UFO akıllı maske uygulaması nedir? Foreo UFO fiyatı

Foreo UFO ne işe yarar? Foreo UFO akıllı maske uygulaması nedir? Foreo UFO fiyatı, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Foreo UFO ne işe yarar? Foreo UFO akıllı maske uygulaması nedir? Foreo UFO fiyatı başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Foreo UFO ne işe yarar? Foreo UFO akıllı maske uygulaması nedir? Foreo UFO fiyatı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Foreo UFO ne işe yarar? Foreo UFO akıllı maske uygulaması nedir? Foreo UFO fiyatı

Son zamanda adını çok fazla duyduğumuz özellikle de sosyal platformda influencerların sürekli olarak adını geçirdiği FOREO UFO artık Türkiye’de satışta. Herkesin merak ettiği FOREO UFO ne işe yarar? FOREO UFO akıllı maske uygulaması nedir? FOREO UFO nereden alınır? sorularının yanıtını haberimizden bulacaksınızdır.

Kusursuz cilde sahip olmak isteyen kadınlar, günümüzdeki her türlü yöntemi deniyor. Maskeler, cilt bakımları,kremler derken binlerce ürüne para yatırıyorlar. Artık tüm bu ürünleri çöpe attıracak ve hemen hemen ömür boyu tüm cildinizin bakımını yapabileceğini bir ürünle sizleri tanıştırıyoruz. Cilt bakımına binlerce para harcayanlar için FOREO UFO sizi bu dertten kurtaracak. Her cilt tipine uygun optimize edilmiş bir biçimde üretilen FOREO UFO, günlük cilt bakım rutininizde size yardımcı olmak için geliyor. Her gün maskeler yapmak yahut gece kremleri ile uyumaya imkan bulamıyorsanız FOREO Ufo, yalnızca 90 saniyede kusursuz bir cilde sahip olabileceğinizi vaad ediyor. İsveç markası olan FOREO’NUN yeni piyasaya devam ettiği UFO cilt bakım cihazı, artık daha akıllı. Cep telefonunuza yükleyeceğiniz bir uygulama aracılığıyla 90 saniyede yüz bakımı yapabiliyor. 

FOREO UFO AKILLI MASKE TEKNOLOJİSİ NEDİR?

UFO akıllı maske terapi cihazı, özel formüle edilmiş güzellik maskelerinin kullanımını yoğunlaştırmak için dizayn edilmiş ufak bir disk şeklinde, el tipi bir alettir. Adını görünüşünden alan UFO, uçan daireye benziyor. UFO’ya özel 7 farklı çeşit maske çeşidi yer alıyor. Bunlardan “Make My Day” gündüz, “Call it a Night” gecesi maskesi ve günlük olarak kullanılıyor. Diğer maskeler ise; “H2Overdose” cildi doyasıya nemlendirmek, “Glow Addict” cilde güzel bir ışıltı vermek, “Matte Maniac” gözeneklerin görünümü azaltmak, “Shimmer Freak” göz altı şişkinlikleri ve morluklarından kurtulmak, “Youth Junkie” ise cildi sıkılaştırmak ve kolajen yönünden desteklemek için kullanılıyor.

FOREO UFO AKILLI MASKE TEKNOLOJİSİ NASIL KULLANILIR?

En kaliteli sonucu almak için işe yeni yıkanmış temiz bir  yüzle başlayın, aksi takdirde ışık ve ürün adam akıllı nüfuz etmeyebilir. Ardından mobil uygulama ile UFO’yu eşleştirin. Seçeceğiniz maskenin barkodunu okuttuktan sonra uygulama maskeye özel terapiyi başlatacaktır.

Maske, UFO cihazının üzerine konuyor ve iyice yerleştiriliyor. UFO’yu, “FOREO for You” uygulaması eşleştirip, koymuş olduğunuz maskeye özel terapinizi başlatıyorsunuz. Teknolojik bakım seansları her özel maske için değişik biçimde işliyor. FOREO UFO ısı, titreşimler ve LED ışığı tercih ederek maskenin yoğunluğunu iyice derinleştiriyor ve etkili bir kullanım sağlıyor. Uygulaması bu denli kolay ve etkisi de bir o kadar kuvvetli olan FOREO UFO, maske emilimi gerçekleştirmek ve bu etkili sonucu oluşturmak için dört değişik yöntem uyguluyor:

1. RGB Led Işık

Farklı dalga boylarındaki led ışıkları tercih ederek ciltteki farklı poblemleri hedef alır ve bunların giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Kırmızı led ışık ile cildin kolajen üretimine ve daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır.
Yeşil led ışık ile mat görüntüyü canlandırmaya ve ciltteki ton eşitsizliklerinin düzenlenmesini sağlar.
Mavi led ışık ileyse de kan akışını tetikleyerek, daha sağlıklı ve canlı bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olmaktadır.

2. Termo Terapi (Isıtma)

Cilde uygulanan bakım ürününün emilimini arttırır ve ciltteki kan dolaşımını hızlandırır.

3. Kriyoterapi (Soğutma)

Anında soğutma etkisi ile ciltteki şişkinliği ve gözenek görüntüsü azaltmaya yardımcı olmaktadır.

4. T-Sonic Titreşimler

Led ışıkların ve ürün içeriğinin cilde iyice nüfuz etmesine yardımcı olmaktadırken kan dolaşımını hızlandırır ve rahatlatıcı bir etki sağlar.

FOREO UFO AKILLI MASKE TEDAVİSİ CİHAZI NEREDEN ALINIR?

Büyük ilgi toplayan akıllı bakım cihazı şuanda tüm Sephora mağazalarında satılıyor.

About admin

Check Also

tubidy audio songs – 2021

tubidy audio songs – 2021 tubidy audio songs – 2021 one of the most sought …

Leave a Reply