TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Genital bölgeye epilasyon nasıl yapılır? Acısız bikini bölgesi tüy temizleme nasıl olur

Genital bölgeye epilasyon nasıl yapılır? Acısız bikini bölgesi tüy temizleme, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Genital bölgeye epilasyon nasıl yapılır? Acısız bikini bölgesi tüy temizleme başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Genital bölgeye epilasyon nasıl yapılır? Acısız bikini bölgesi tüy temizleme ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Genital bölgeye epilasyon nasıl yapılır? Acısız bikini bölgesi tüy temizleme

Genital bölgenizdeki tüylerini azaltmak ve kalıcı bir çözüm arıyorsanız bu haber tam size göre! Acısız ve ağrısız bir biçimde bikini bölgesindeki tüylerini güzelce temizlemenin 5 değişik yöntemini bu haberimizde siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.

Genital bölgedeki tüy temizliği, bacak, koltuk altı veya yüz gibi bölgelerden daha hassas bunun yanı sıra özen gerektiren bir bakımdır. Ayda bir defa veya insana göre iki defa yapılan bu temizlik saatlerinizi alıyor, yaparken canınız yanıyorsa farklı metotları deneyebilirsiniz. Bunlar jilet, eldiven, epilasyon aleti, lazer makinesi ve ağda olmak üzere 5 değişik yöntemden meydana gelir. Hatta bu kategorilerin içerisine tüy dökücü kremleri de ilave edebiliriz. Lakin tüy dökücü kremler o anlık bir temizliktir. Daha sonra tüylerin artmasına hatta sıklaşarak can sıkıcı bir hale dönüşmesine neden oluyor. Bundan dolayı tüy dökücü krem metotlarıni kesinlikle önermiyoruz. Bikini yani genital bölgenizdeki tüyleri alırken kesinlikle çok özenli olmalısınız. Yapacağınız en ufak bir hata mantar oluşmasına kaşıntı ve ardından egzama gibi durumları da bununla birlikte getirecektir. Gelin birlikte tüy alma metotlarıni gözlemleyelim, bu metotların içinden kendinize en uygun yöntemi bulup kullanabilirsiniz.

1- JİLET İLE TÜY ALMA

Günümüzde bir çok kadının uyguladığı ve kolaylık olsun diye tercih ettiği jiletle tüy alma, tüylerinizin zamanla daha fazla çıkmasına neden olabiliyor. Bu kişiden insana değişen bir şeydir. Bazı kadınların tüylerinin artmasına neden olmaktadırken bazılarının ise azalmasına destek oluyor. Yapılan araştırmalarda da bu yönde sonuç elde edilmiş. Gündelik yaşamınızda pratik ve geçici yöntem arıyorsanız jilet kullanabilirsiniz. Jileti her kullanımdan önce ıslatın. Jileti bastırmadan cildinize hassas bir biçimde uygulayabilirsiniz. Bu adımda dikkat etmeniz gereken en mühim adım hijyendir. Acısız olduğu için jilet yöntemi ülkemizde en fazla tercih edilenler içindedır.

2-AĞDA İLE TÜY ALMA

Tarihi çok eski dayanan ağda yöntemi kadınların ilk çağlardan beri uyguladıkları bir tüy alma şeklidir. İster sıcak isteğe göre soğuk ağda bantlarını tercih ederek bikini bölgenizi temizleyebilirsiniz. Eğer acısız bir sonuç elde etmek istiyor bunun yanı sıra cildiniz hassas kızarmasın diyorsanız kesinlikle bu yöntemi tercih etmemelisiniz. Ağda da kullanacağınız bezin “ağda kağıdı” olmasına özen gösterin. Diğer bezler tahrişe ve hatta cildinizin kızarmasına neden olacaktır. Küçük parçalar halinde tüyleri almak acıyı daha aza indirecektir. Ağdayı tüylerin çıkış yönüne doğru uygulayın ve olabildiğince ince bir tabaka halinde sürün. Bezi yapıştırıp bir iki saniye sonra çekebilirsiniz.

3- EPİLASYON MAKİNESİ İLE TÜY ALMA

Kılları kökünden alarak uzun süreli pürüzsüzlük elde etmek istiyorsanız cımbızlı epilasyon makinelerini kullanabilirsiniz. Bu cihazların döner diskleri istenmeyen tüyleri kökünden alır ve ortalama 3 hafta boyunca epilasyon yapmanızı gerektirmeyecektir. Epilasyon makinesi ile tüy almak acı oranı kişiden insana değişir. Lakin yaparken cildi germek, tüylerin çok uzun olmadığından emin olmak, eğer cihaz uygunsa duşta kullanmak acı ve tahrişi azaltacaktır. 

4- ELDİVEN İLE TÜY ALMA

Son senelerın en fazla kullanılan epilasyon metotlarınden bir diğeride ameliyat eldiveni ile tüy almadır. Hem pratik hem de tüylerin azalmasını sağlayan eldivenle tüy almak biraz uzun sürebilir. Bundan dolayı herkes aracılığıyla çok fazla tercih edilmez. Çok etkili bir yöntem olduğu için 4 haftaya kadar epilasyon yapmanızı gerektirmiyor. Detayları öğrenmek istiyorsanız tıklayın…

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply