TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Güneş Kremi Nasıl Seçilir? Yüz için Güneş Kremi Tavsiyesi? En iyi Güneş Kremi Hangisi? Piyasadaki En iyi Güneş Kremi?

Güneş kremi nasıl seçilir? En kaliteli bronzlaştıran güneş kremleri 2021, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Güneş kremi nasıl seçilir? En kaliteli bronzlaştıran güneş kremleri 2021 başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Güneş kremi nasıl seçilir? En kaliteli bronzlaştıran güneş kremleri 2021 ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Güneş Kremi Nasıl Seçilir? Yüz için Güneş Kremi Tavsiyesi? En iyi Güneş Kremi Hangisi? Piyasadaki En iyi Güneş Kremi?

Güneş kremi yaz kış mutlaka kullanılması gereken cilt sağlığı yönünden mühim bir etkendir. Hem cilt kanserini önleyen güneş kremleri hem de erken yaşlanmanın önüne geçiyor. Lakin yapılan araştırmalara göre kozmetik dünyasında sahte içerikli birbirinden enteresan güneş kremleri yer alıyor. En doğru bilgiyi sizlere ulaştırmak için çalıştığımız gibi bu kez de doğru güneş kremi seçme rehberini bir araya getirdik.

Güneş, vücudun biyolojik ve psikolojik sağlığı üzerinde olumlu etkiler sağlar. Güneş ışığının yaydığı D vitamini iskelet sistemini kuvvetlendirirken; romatizmal hastalıklar, iltihaplanma, osteoporoz gibi hastalıkların nasıl tedavi edileceğinde etkin rol oynar. Güneş ışığı bunun bunun yanında, kalsiyum emilimini sağlar, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, enerji, depresyon ve stresin azaltılmasına yardımcı olmaktadır. Güneşten tam fayda sağlamak maksadıyla günde 20 dakika güneşe çıkmak yeterli gelmektedir. Bunun için tüm vücudunuzu güneşlendirmek de şart değil; yalnızca kol ve bacaklarınızın bir kısmının güneş görmesi, özellikle D vitamini almanız için yeterli gelmektedir. Güneş ışınlarına sürekli olarak maruz kalmak birtakım sağlık poblemlerina neden olabilir. Cildinizi ultraviyole ışınlarından korumak için güneş kremi yahut güneş losyonu kullanmak gerekir.

GÜNEŞ KREMİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Güneş kremi seçerken içinde çinko oksit ve titanyum dioksit bulunmasına özen göstermek gerekir. Bu iki madde, zararlı UV ışınlarına karşı adeta set vazifesi görür. Seçtiğiniz kremin kimyasal içermemesi de son derece mühim. Özellikle alerjik bünyeye sahip olanlar, güneş kremi seçerken muhakkak uzmana danışmalılar.

Washington Üniversitesi Dermatoloji Birimi’nin güneş kremleri üzerinde yaptığı araştırmaya göre, güneş kremleri güneş losyonlarından çok daha etkili koruma sağlamaktadır. Güneşe çıkmadan yarım saat önce sürülmeleri ve iki saatte bir yenilenmeleri gerekir. Yine aynı araştırmaya göre; 30 SPF özellikli güneş kremleri, morötesi ışınların yüzde 97’sini, 50 SPF yüzde 98.5’ini önüne geçer. Yetişkinler için 30 koruma faktörü ideal kabul edilebilirken, çocuklar için bu rakam biraz daha yükseltilmelidir.

BRONZLAŞTIRAN GÜNEŞ KREMLERİ

Silky Touch Güneş Kremi Yüz Vücut Spf 50& Ambre Solaire Yoğun Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

– Pure Beauty Silky Touch Spf 50+ 90 gr Yüz ve Vücut için Güneş Kremi / 69,90 TL

– Garnier Ambre Solaire Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ GKF2 200ML / 40,90 TL

HAWAIIAN TROPIC Sun Oil Coconut F0 200ml & NIVEA Sun Güneş Koruyucu ve Bronzaştırıcı Sprey Spf 50 200 ml

– HAWAIIAN TROPIC Sun Oil Coconut F0 200ml / 47,90 TL

– NIVEA Sun Bronzer Carotene Sprey Güneş Yağı Spf0 200 ml / 41,25 TL

NIVEA Sun Güneş Koruyucu ve Bronzaştırıcı Sprey  & SEBAMED Sun Krem F50+ 75ml

– NIVEA Sun Güneş Koruyucu ve Bronzaştırıcı Sprey / 69,90 TL

– SEBAMED Sun Krem F50+ 75ml / 69,90 TL

ROC ROC SOLEIL PROTEXION ANTI AGEING CREAM & Yoğun Bronzlaştirici Yağ 200ml

– ROC SOLEIL PROTEXION ANTI AGEING CREAM SPF50 50ML / 56,25 TL

– Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ / 54,90 TL

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply