TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Güneşlendikten bakım sonra nasıl yapılır? Güneş sonrası cilt bakımı nasıl olmalıdır

Güneşlendikten bakım sonra nasıl yapılır? Güneş sonrası cilt bakımı nasıl olmalıdır, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Güneşlendikten bakım sonra nasıl yapılır? Güneş sonrası cilt bakımı başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Güneşlendikten bakım sonra nasıl yapılır? Güneş sonrası cilt bakımı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Güneşlendikten bakım sonra nasıl yapılır? Güneş sonrası cilt bakımı nasıl olmalıdır

Tuzlu su, klor, güneş ışınları ve kum cildinizin yaz aylarında en fazla maruz kaldığı şeylerdir. Cilt tüm bu saydığımız nedenlerle kısa bir sürede kuruyarak kötü bir görünüme dönüşebilir. Bundan dolayı cildinizi sürekli olarak güneş koruyucularla korumalı ve doğru bakımı yapmanız gerekir. Peki güneşlendikten sonra cilt bakımı nasıl yapılır? Vücudu temizleyen en kolay yöntem nedir? soruların yanıtı haberimizin özelliklerinde.

Yaz tatilinde deniz, havuz derken cildiniz istediğiniz gibi kısa bir sürede bronzlaşabilir. Lakin özellikle beyaz tenliler güneşten uzak durması gerekiyor. Bunun nedeni ise yapılan araştırmalarda beyaz tenliler daha hassas olduğu için derinin kısa bir sürede yanarak zarar görmesidir. Uzmanlar güneşin en bilinen zararlı etkileri içinde güneş yanıklarını, vücudun sıvı-mineral dengesindeki bozuklukları, göz sağlığına olan olumsuz etkilerini ve cilt kanserini sıralıyor. Vücudun D vitamini karşılayan güneşten olumlu etkilerinden yararlanmak isteğe göre sabah saatleri civarında veya öğle saatlerinden sonra güneşlenebilirsiniz. Ayrıca havuz içindeki klor, denizden gelen tuzlu su, güneş ışınlarının vücudu daha çok etkilemesine ve cildin kurumasına neden olmaktadır. Bugünkü paylaşımımızda güneşlendikten sonra cildimizi nasıl korumalıyız sorusunu yanıtlıyoruz. 

►GÜNEŞ YANIKLARI NASIL GEÇER? TIKLAYIN…

SERİNLEMEK İÇİN DUŞ ALIN

Güneşlenme sonrası cildinizi kurutacak sabun ve tahriş edecek keseleme işleminden uzak durun. Duş alarak cildinizi serinletin ve ardından vücudunuza duşun verdiği nemi nemlendirici yardımı ile cildinize hapsedin.

KESİNLİKLE PEELİNG YAPMAYIN

Güneşlenme esnasında cildinizde rüzgar ve kumun hakim olduğu doğal peeling uygulayabilirsiniz. Lakin güneşlenme ardından peeling yaparsanız cildinizin tahriş olmasına ve tahrişe neden olabilirsiniz. Cildinizi temseyirci yardımı ile nazikçe temizleyerek güneş koruyuculardan arındırabilirsiniz.

SAÇLARINIZI İHMAL ETMEYİN

Her plaj keyfiniz kuru ve kabaran saçlarla son buluyorsa bunu önlemek için saç nemlendirici spreylerden faydalanabilirsiniz. Plaj sonrası saçlarınızı nemlendirici spreyden arındırmak için saçlarınızın kökten uca yıkanmasını ve temizlenmesini sağlayın. Detaylı bir biçimde saçlarınızı deniz ardından saçlarınıza bakım yapmak isteğe göre yazımıza tıklayabilirsiniz: DENİZ SONRASI SAÇ BAKIMI

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply