TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Hamam Otu Tozu Nedir? Ne İşe Yarar? Hamam Otu Tozu Nasıl Kullanılır? Hürrem Otu Nedir?

Hamam otu tozu ne işe yarar? Hamam otu tozu nasıl kullanılır? Hürrem otu, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Hamam otu tozu ne işe yarar? Hamam otu tozu nasıl kullanılır? Hürrem otu… başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Hamam Otu Tozu Nedir? Ne İşe Yarar? Hamam Otu Tozu Nasıl Kullanılır? Hürrem Otu Nedir? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Hamam otu tozu ne işe yarar? Hamam otu tozu nasıl kullanılır? Hürrem otu…

Vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için senelerdır kullanılan yöntem, hamam otu tozudur. Bugünlerde yeni trendler içinde yerleşen hamam otu tozu ile ilgili merak edilen tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. Aktarlarda satılan hamam otu tozu nasıl kullanılır? Tüm detaylar bugünkü haberimizde.

Hamam otunun asıl adı zırnık otudur. Lakin halk içinde hamam otu yahut hürrem otu olarak bilinir. Bu yöntemi Osmanlı zamanındaki kadınlar istenmeyen tüylerinden kurtulmak için kullanıyordu. Hamam otu tozu, düşük maliyetli ve kullanımı basittir. Aktarlarda genelikle toz halinde satılır ve bulunması da kolay bir üründür. Hamam otu çok uzun senelerdır kullanılan otlardan biri aslında. Genel olarak toz haline getirilmiş biçimde kullanılan bu ot, Kahramanmaraş ve civarı başta olmak üzere ülkemizin bir çok yerinde yetişebiliyor. Osmanlı Dönemi’nde bile saray kadınları aracılığıyla tüy dökücü olarak kullanılan hamam otu, su ile teması esnasında havaya yayılan kötü koku, solunduğu takdirde birinin soluma yoluyla bile zehirlenmesine yol açabiliyor. Bundan dolayı dikkatli kullanılması gereken bir üründür. Sizler de tüylerinizin sert ve gür olduğunu kafanızı yoruyorsanız, vücudunuzdaki tüyleri seyreltmek adına düzenli olarak hamam otu yağı kullanabilirsiniz.

HAMAM OTU TOZU NASIL KULLANILIR?

Tozu kullanmak istediğiniz miktar kadar kaba alarak su ile macun haline getirin. Hazırladığınız macun kıvamındaki ürünü istediğiniz bölgeye sürerek 4-5 dakika bilave edin. Bu etapta süreye dikkat edilmesi gerekir. Çünkü karışımın teninizde fazla kalması tahriş ve yara oluşmasına neden olabilir. 

Daha sonra ürünü lif benzeri bir bez ile masaj yaparak temizleyin. Temizleme işleminde teninize fazla bastırmamaya özen gösterin. Tozun kokusu ağır olduğu için uyguladığınız bölgeyi temizleme işleminde sonra sabunlu su ile yıkamanız gerekir.

Hamam otuyla temizlenmiş tüyler, vücut tipine bağlı olarak 2-3 hafta içinde çıkar. Düzenli kullanımda tüylerde gözle görülür azalma ve incelmeler olur. Lakin bu ürün yüz ve göz etrafından kesinlikle uzak tutulmalıdır.

HAMAM OTU TOZU YAN ETKİLERİ

Hamam otu tozu içindeki maddelerden dolayı fazla kullanıldığında bünyeye zarar verebilir. Uygulama sonrası mide bulantısı, karın ağrısı, ishal, halsizlik ve solunum yolu gibi problemlerle karşılaşıldığında doktora başvurulması gerekir.

HAMAM OTU TOZU FİYATI

Hamam otu tozu, bi hayli uygun fiyata aktarlarda satışa sunuluyor. Bunun bunun yanında 10 TL gibi uygun bir fiyata bu tozu satın alabilirsiniz.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply