TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Hametol Krem Nedir? Ne işe Yarar? Hametol Krem Nasıl Kullanılır? Tüylenme Yaparmı? Zararları Nelerdir? Hametol kremin Faydaları? Fiyatı

Hametol krem ne işe yarar? Hametol krem nasıl kullanılır?, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Hametol krem ne işe yarar? Hametol krem nasıl kullanılır? başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Hametol krem ne işe yarar? Hametol krem nasıl kullanılır? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Hametol krem ne işe yarar? Hametol krem nasıl kullanılır?

Yüzünüzdeki renk eşitsizliklerini gidermek bunun yanı sıra detejanlardan dolayı ellerde oluşan yara yahut egzama gibi poblemleri ortadan bir defada gidermek istiyorsanız bu haber tam size göre. Elleri ve cildi onaran bunun yanı sıra bakım yapan Hametol kremi mercek altına aldık. Hametol krem ne işe yarar? Hametol krem nasıl kullanılır? Tüm bu soruların yanıtı yalnızca yasemin.com’da!

Son günlerde hem sosyal platform hem de televizyon ekranlarında reklamları karşımıza çıkan Hametol krem, eczanelerde yeni raflara dizilen ve Abdi İbrahim markasına ait bir kremdir. Diğer ilaç kremlerden ayıran özelliği içinde hiç bir kimyasal madde içermeyen ve bitkisel içerikli olan Hametol krem, cildi tahriş etmemesi de mühim özelliklerinden biri. Herhangi bir parfüm, paraben, alkol veya koruyucu madde bulunmayan bu krem, cilt üzerinde kuvvetli bir bariyer oluşturarak, cildi dış etmenlerin olumsuz etkilerine karşı koruyor. Sadece yüzde kullanılmayan hametol, el ve tüm vücut yönünde da rahatlıkla kullanılabiliyor. 

hametol krem

 

Asıl görevi cildi nemlendirmek ve beslemek olan Hametol krem, kış aylarında vazgeçilmeziniz olacak. Özellikle soğuk havalarda yıpranan cildi güzel bir biçimde onararak bakım yapan bu krem, epilasyon, ağda ve lazer uygulamalarının yol açtığu cilt tahriş ve kızarıklıklarına da kullanılabiliyor. Düzenli kullanıldığında cildin elastik özelliğini geri getiren bu ürün, son dönemin en gözde bakım kremleri içinde. 

hametol krem

Hametol krem piyasada 3 farklı biçimde satılıyor. Bunlar; cilt bakım kremi, onarıcı bakım kremi ve bebek pişik kremi olmak üzere.

HAMETOL CİLT BAKIM KREMİ;

İçeriğinde hamamelis virginiana bitki özü bulunan Hametol cilt bakım kremi cildi yoğun miktarda nemlendirerek, daha yumuşak ve ipeksi olmasını sağlıyor. Kısa sürede cildin eski elastik yapısını geri kazandıran bu krem, kızarıkları giderek renk eşitsizliğine çözüm oluyor. Cildi yumuşacık yaparken içinde bulunan Provitamin B5 aracılığıyla ise soğuk havalara karşı koruyor. Özellikle kuru, karma ve yağlı cilde sahip olanların rahatlıkla kullanabileceği bu ürünü denemenizde yarar var.

HAMETOL ONARICI BAKIM KREMİ;

3 farklı biçimde eczanelerde satılan Hametol onarıcı krem ise, ciltteki kızarıklıkları gidererek eşitsizliği gideriyor. İçeriğindeki biberiye özü aracılığıyla yıpranan, çatlayan, pul pul görünen, kurumuş cildi toparlayan ürün; cildi pürüzsüzleştiriyor. İçerisinde bulunan hammelis virginia özü aracılığıyla cildin günlük nem gereksinimini karşılıyor.Yani hem tahriş olmuş cildinizi onarmak hem de cildinizin günlük nem dengesini gözetmek adına bu ürünü kullanabilirsiniz.

 

Hametol krem nasıl kullanılır

HAMETOL KREM NASIL KULLANILIR?

Gün içinde rahatlıkla kullanabileceğini bu kremi gün içinde 2 defa sürebilirsiniz. Düzenli kullanımda tesirini gösteren bu kremi vücudunuzun tüm bölgelerine uygulayabilirsiniz. Lakin uyguladığınız bölgenin temiz olmasına özen gösterin. Sürdükten sonra kolay emilmesi için parmak uçlarınızla masaj uygulayabilirsiniz.

HAMETOL KREM TÜYLENME YAPAR MI?

Kadınların merak ettiği soruların içinde genelde tüylenme yapıp yapmadığı geliyor. Lakin hametol krem yüz için kullanıma uygun olduğunda dolayı, hiçbir biçimde yüzde veya vücudun diğer bölgelerinde tüylenme sorunune neden olmuyor. 

HAMETOL KREM FİYATI NEDİR?

Eczaneler ve kozmetik mağazalarda satılan hametol bakım kremi fiyatı 20,50 TL​’dir.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply