TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


İbrahim Saraçoğlu önerdi! Yüzdeki istenmeyen tüylere leblebi tozu maskesi

İbrahim Saraçoğlu önerdi! Yüzdeki istenmeyen tüylere leblebi tozu maskesi, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda İbrahim Saraçoğlu önerdi! Yüzdeki istenmeyen tüylere leblebi tozu maskesi başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. İbrahim Saraçoğlu önerdi! Yüzdeki istenmeyen tüylere leblebi tozu maskesi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

İbrahim Saraçoğlu önerdi! Yüzdeki istenmeyen tüylere leblebi tozu maskesi

Genelde östrojen hormonunun düşüklüğü sebebiyle oluşan yüzdeki tüylenlemeler, bu düşüklük arttıkça başa çıkılmaz bir hale dönüşebilir. Eğer oluşan bu durumu doğal metotlarle ortadan kaldırmak istiyorsanız, uzman kişilerın da tavsiye ettiği leblebi tozunu deneyebilirsiniz. İşte yüzdeki istenmeyen tüylere yapılabilecek doğal leblebi tozu maskesi:

Ayva tüyleri, genelde yüze fondöten veya pudra uygulandığında belirgin biçimde görünür. Bazı kadınlarda hormonal bozukluklar veya yanlış ürün kullanımları ardından ayva tüyleri daha fazla belirginleşir. Zamanla gittikçe artan ayva tüylerini bir yüz jileti veya makine gibi metotlarla kesinlikle almaya çalışmamalısınız. Bu tarz adımlar tüylerin hem daha fazla çıkmasına hem de siyahlaşmasına yol açacaktır. Eğer ayva tüyleriniz siyahlaşmışsa ve aşırı derecede tüylenme var ise mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lakin normal hayatınızı fazla etkilemiyor cildinizin pürüzsüz görünmesi için yüzdeki tüylerden kurtulmak istiyorsanız pratik maskeleri deneyebilirsiniz.  Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu katıldığı bir televizyon programında yüzde oluşan tüylenmeleri gideren mucize doğal bir tarif paylaştı.

YÜZDEKİ TÜYLERİ GİDEREN LEBLEBİ TOZU MASKESİ NASIL YAPILIR?

Çocukken yediğimiz leblebi tozuyla tüylere son

MALZEMELER

Yarım çorba kaşığı süt kremi
2 yemek kaşığı leblebi tozu
1 çay kaşığı zerdeçal
1 çorba kaşığı süt

YAPILIŞI VE UYGULANIŞI

Malzemelerin tamamını bir kasede krem kıvamına gelene kadar karıştırın.

Oluşan karışımı tüylerinin üzerine sürüp, 20 dakika kurumasını bilave edin.

Kuruduktan sonra ılık su ile lifleyerek yüzünüzden temizleyin.

NOT: Yüzünüzdeki tüylerden tamamen kurtulmak için düzenli olarak ayda 2 defa uygulamalısınız.

İşte bu kadar!

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply