TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Kadınlarda Bıyık Çıkması Nasıl Engellenir? Bıyık Tedavisi? Bıyık Nasıl Yok Edilir?

Kadınlarda bıyık çıkması nasıl engellenir? Bıyık nasıl yok edilir?, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Kadınlarda bıyık çıkması nasıl engellenir? Bıyık nasıl yok edilir? başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Kadınlarda bıyık çıkması nasıl engellenir? Bıyık nasıl yok edilir? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Kadınlarda bıyık çıkması nasıl engellenir? Bıyık nasıl yok edilir?

Hormonal ve genetik nedenlerden dolayı kadınlarda oluşan bıyık ağda, ip, cımbız gibi farklı metotlarla temizlenebilir. Lakin durum tüyler git gide koyu renk alarak dikkat çekici ve rahatsız eden bir boyuta gelebilir. Oluşan bu durumu engellemenin farklı farklı yolları mevcuttur. Peki bıyık çıkmasını nasıl engellenir? Kararan bıyıkları ortadan kaldırmanın yolu nedir? Hazırladığımız doğal metotlari denemelisiniz.

Dudak üstü tüyleri yani bıyık genelde çoğu kadının kabusu durumuna gelen bir durumdur. Ağda, lazer epilasyon yahut cımbız hepimizin bildiği metotlarla alınan dudak üstü tüyleri alındıkça kararır ve daha belirgin hale dönüşür. Çoğu kadının muzdarip olduğu dudak üstü tüylerini ağda gibi yukarıda saydığımız yöntemler ciltte sarkma, tahriş, kırışıklık gibi sorunlara neden olacaktır. Peki değişik bir çok yöntem ile kurtulmaya çalıştığınız bıyıklarınızı doğal metotlarle de yok edebileceğinizi biliyor muydunuz? Şeker, mercimek, nane yağı gibi doğal metotlari tercih ederek dudak üstü tüylerinizi yok edebilirsiniz. Saydığımız bu metotların geniş bir şekilde açıklaması yazımızın içinde…

ŞEKER YÖNTEMİ

Toz şeker

Geçmiş senelerdaki kadınların yüzlerindeki tüyleri almak için kullandığı bir metottur. Acı çekmeden, kısa bir sürede istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Çeyrek bardak suyu tencerede ısıtıp içerisine 2 bardak şeker ve yarım limonun suyunu koyun.Kaynamaya başlayınca altını kısın. 5 dakika boyunca kaynatıp ocaktan alın. Karışımı soğumaya bırakıp, tüylerinizin olduğu bölgeye bebek pudrası yahut mısır nişastasını uygulayın. Daha sonra macun kıvamına gelen karışımı sürüp, bez parçası yardımıyla tüylerinizin çıkış yönünün tersine doğru çekin.

MERCİMEK YÖNTEMİ

Mercimek

Cildinizdeki ölü derilerin temizlenmesine kolaylık sağlayan mercimek, bunun yanı sıra istenmeyen tüylerin de azalmasına faydalı oluyor.

Bir avuç mercimeği öğütüp, macun kıvamına gelene kadar bal ile karıştırın. Macunu bıyıklarınızın üstüne sürüp  dakika beklemede bırakın. Bu yöntemi haftada 1 kere uygulayın.

NANE YAĞI YÖNTEMİ

nane yağı

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yalnızca yüzde çıkan tüyleri azaltmak için nane çayı tüketilmesi gerektiğini söylüyor. Nane çayı vücutta androjen hormonu üretimini azaltıp, bunun neticesinde oluşan yüzde oluşan tüylenmelerin azalmasına yardımcı olmaktadır.

Bir tatlı kaşığı kuru naneyi bardağa koyun. Daha sonra üzerine kaynar su ilave edin. Üzerini kapatıp, 10 dakika boyunca demlenmesini bilave edin.  Naneyi süzerek içine 1 çay kaşığı bal ilave edin. Bu çayı her gün 1 bardak içebilirsiniz.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply