Music & MP3 Search Button

 

Karanfil kökünün cilde faydaları nelerdir? Sivilceye iyi gelir mi? Zararları

Karanfil kökünün cilde faydaları nelerdir? Sivilceye iyi gelir mi? Zararları, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Karanfil kökünün cilde faydaları nelerdir? Sivilceye iyi gelir mi? Zararları… başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Karanfil kökünün cilde faydaları nelerdir? Sivilceye iyi gelir mi? Zararları ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Karanfil kökünün cilde faydaları nelerdir? Sivilceye iyi gelir mi? Zararları

Özellikle ağız kokusunu önlemede birebir olan karanfil kökünün cilde faydaları olduğunu biliyor muydunuz? Sivilceleri yok etmeden cildin göz alıcı olmasına, genç göstermeden ölü derilerin temizlenmesne kadar bir çok faydası olan karanfil kökünü mutlaka bakımınıza eklemelisiniz. Peki karanfil cilde nasıl uygulanır? Cevabı haberimizin özelliklerinde…

Keskin kokusu aracılığıyla kötü nefes kokusunu gidermede bi hayli başarılı olan karanfil kökü, doğada bulunan bitkisel güzellikler içinde özel bir yere sahiptir. Son senelerda diş ağrısı ve vücut sağlığı yönünden da adını çok fazla duyduğumuz karanfilin kökünün yüze ve saçlara birden çok faydası olduğu uzman kişilera aracılığıyla bilgisi verildi.

–  Çok etkili antioksidan aracılığıyla özellikle sivilceleri yok etmeden başarılı olan karanfil kökü, tırnak sağlığını destekler.

Sinir sistemini ikazcı etkisi aracılığıyla cildin daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlayan karanfil kökü, cilt lekelerinin de tedavi olma boyunca bi hayli etkilidir.

Düzenli bir biçimde uygulandığında ölü derilerin atılmasına olanak sağlayan karanfil kökü, cildin nefes almasına yardımcı olarak taze derinin yüzeye çıkmasını kolay bir hale getirir.

Potasyum, sodyum, demir, A ve C vitaminlerinin bol miktarda bulunduğu bu doğal besin kaynağını mutlaka bir uzmana danışarak kullanılmalıdır. Vücudu serbest radikallerden ve zararlı mikroplardan koruyucu özelliktedir. 

karanfil kökü

GENÇLEŞTİREN KARANFİL VE BAL MASKESİ

Karanfil ve balı karıştırarak 1 gece beklemede bırakın. Ardından temiz cildinize masaj yaparak sürüp 20 dakika boyunca uygulayın. En son ılık su ile temizleyin.

Bu maskeyi düzenli bir biçimde uyguladığınızda hem cilde canlılık verir hem de gençleştirme etkisi oluşturur.

About admin

Check Also

tubidy free 3gp video mp3 download – 2021

tubidy free 3gp video mp3 download – 2021 tubidy free 3gp video mp3 download – …

Leave a Reply