Ketoral Şampuan Nedir? Ne işe Yarar? Nasıl Kullanılır? Nasıl Alınır? Saç Uzatır mı? Fiyatı?

Ketoral şampuan ne işe yarar? Ketoral şampuan kullanımı!, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Ketoral şampuan ne işe yarar? Ketoral şampuan kullanımı! başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Ketoral şampuan ne işe yarar? Ketoral şampuan kullanımı! ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Ketoral Şampuan Nedir? Ne işe Yarar? Nasıl Kullanılır? Nasıl Alınır? Saç Uzatır mı? Fiyatı?

Yalnızca eczanelerde satılan Ketoral şampuan saç mantarından saç dökülmelerine kadar bir çok alanda kullanılan bir ilaç. Son günlerde adını çok fazla duyduğumuz Ketoral şampuan ne işe yarar? Ketoral şampuan nasıl kullanılır? Ketoral Medikal şampuan fiyatı nedir? Tüm soruların yanıtı bugünkü haberimizde.

Saç problemleriyle alakalı dermatologların mutlaka tavsiye ettiği Ketoral şampuanın etken maddesi, Ketokonazol‘ dur. Ketoral Medikal Şampuan, mantarların cilt üzerinde büyümelerini ve çoğalmalarını engelleyen bir medikal şampuandır. Genelde boyun, göğüs, kolların üst kısımları  ve sırtta görülen beyazdan pembeye yahut bronz renkten kahverengiye kadar değişen renklerdeki lekeler ve hafif pullanma ile belirgin mantar enfeksiyonu  kıllı yahut  yağlı deri bölgelerinde görülen kaşıntılı cilt döküntüsü (seboreik dermatit), saçkıran, saçlı derinin mantar hastalığı nasıl tedavi edileceğinde  kullanılmaktadır. Bu hastalıkların yol açtığu belirtileri kısa bir sürede gidermede etkili olan Ketoral şampuan yalnızca eczanelerde satılıyor. Kullanırken gözünüze ve ağzınıza temas ettirmemeniz gereken bu şampuan, eğer kazara olduğunda da bol suyla yıkayın.

Kullanmadan önce mutlaka uzman doktorunuza danışmanız gereken Ketoral şampuan, kepeklenme yahut deride iri kabuklanmaların önlenmesinde de bi hayli başarılıdır. İçerisindeki ph değeri 6 olan Ketoral şampuan, Bilim İlaç Sanayi aracılığıyla piyasaya sürülmektedir. Aşırı yağlı saçlı deri nasıl tedavi edileceğinden saçlı deride oluşan kabuklanmalarına, Mantarların deri üzerinde çoğalmasını önlemeden genetik nedenli saç dökülmesi nasıl tedavi edileceğine kadar bir çok alanda kullanılır.

KETORAL ŞAMPUAN NASIL KULLANILIR?

Öncelikle doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o biçimde kullanmanız gerekmektedir. Bunun dışında kullanmak istiyorsanız saçınızın yahut derinizin hastalıklı bölgesini su ile ıslatın ve ilacı uygulayın.Parmak uçlarınızla yavaşça masaj yaparak  köpürtün. 3-5 dakika beklemede bırakın. Bol su ile durulayın. Bir yıkama için bir avuç içi kadar şampuan yeterli gelmektedir. Seboreik dermatit ve saçlı derinin mantar hastalığı nasıl tedavi edileceği için: ilk tedavi başlangıcında haftada 2 gün;  2 haftadan 4 haftaya kadar haftada 3 veya 4 gün kullanın.

KETORAL ŞAMPUAN NE KADAR?

Medikal ürün olduğu için eczanede satılan Ketoral şampuanın fiyatı 15,34 TL’ dir. Reçete ile alındığında miktarın bir kısmını sigortanız karşılamaktadır.

About admin

Check Also

tubidy mobile musica gratis para descargar mp3 – 2021

tubidy mobile musica gratis para descargar mp3 – 2021 tubidy mobile musica gratis para descargar …

Leave a Reply