TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Kistik Akne Nedir? Kistik Akne Nasıl Geçer? Kistik Akne Nasıl Tedavi Edilir? Kistik Sivilceye iyi Gelen Besinler? Kil Maskesi?

Kistik akneler nasıl geçer? Kistik sivilceye ne iyi gelir?, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Kistik akneler nasıl geçer? Kistik sivilceye ne iyi gelir? başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Kistik akneler nasıl geçer? Kistik sivilceye ne iyi gelir? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Kistik akneler nasıl geçer? Kistik sivilceye ne iyi gelir?

Alın, çene altı, burun üzerinde kendini belli eden ve aşırı ağrılı bir biçimde gündelik hayatı olumsuz etkileyen kistik sivilceleri bitirecek bir haberle karşınızdayız. Normal sivilcelerden farklı olan ve genelde gençlerin maruz kaldığı kistik sivilceler nasıl geçer? Kistik sivilcelere ne iyi gelir? Kistik sivilce evde tedavi edilir mi? Sorularının yanıtı paylaşımımızda bulacaksınızdır.

Kistik akne,  gençlerin ve yetişkinlerin maruz kaldığı normal akneden fazla daha fazlası olan bir cilt durumudur. Sivilce ve akne türleri içinde en sancılısı olan, ağrı ve acı hissinin eşlik ettiği kistik sivilceler, cilt tabakasının epey bir derinlerinde bulunan bir sivilce çeşidi olarak, özellikle ergenlik zamanındaki gençlerin en büyük kabusları içinde yer alıyor. Uzmanların diğer aknelere göre tedavi edilmesinin zor olduğunu söyleyen kistik sivilcelerle mücadele etmek isteyen bir çok kişi, doktora görünerek, doktor aracılığıyla reçete edilen sivilce ilaçlarını kullanıyor. Kullanılan ilaçların bir faydasını görmediyseniz hem de doğal metotlarle kistik sivilcelere müdahale etmek istiyorsanız mutlaka hazırladığımız içeriğe göz atmalısınız.

KİSTİK SİVİLCEYE NE İYİ GELİR?

Kistik sivilceler diğerlerine nazaran önemle üstünde durulması gereken, elle sıkma işlemi kesinlikle yerine getirilmemesi önerilmeyen bir problemdir. 

Kistik sivilceye karbonatla tedavi yöntemi: Güçlü bir antiseptik olan ve cilt bakım maskelerinde sürekli olarak kullanılan karbonat; bunun yanı sıra doğal bir antibakteriyel olarak, sivilce ve aknelerin bunun yanında kistik sivilceleri de tedavi ediyor. Bir kasenin içerisine 1-2 yemek kaşığı karbonat ilave edin. Ardından karbonata bir miktar su ilave ederek, karışımın hamurumsu bir kıvama gelmesini bilave edin. Hamur kıvamında olan karışımı cildinizdeki kistik sivilcelerin üzerine uygulayın. 20 dakika bekledikten sonra cildinizi bol suyla yıkayarak, maskeden arındırın. Ardından cildinize nemlendirici sürün. Bu maskeyi haftada birkaç kez cildinizdeki kistik sivilcelerden kurtulana dek düzenli olarak uygulayabilirsiniz.

Karbonat ile Kistik Sivilce Tedavisi
Kistik sivilceye elma sirkesiyle tedavi yöntemi: Ciltteki PH miktarını dengeleyen ve cildimizdeki sebum artışını önleyen elma sirkesi, yağlı cilde sahip olan bayanların en büyük doğal cilt bakım malzemeleri içinde yer alıyor. Kokusu sebebiyle pek sevilmese de hafif ve orta şiddetli sivilcelerin bunun yanında iltihaplı sivilceleri de tedavi ediyor. Aynı zamanda elma sirkesi, söz konusu kistik sivilceler olduğunda da üstün bir başarı sergiliyor.  Elma sirkesi ile kistik sivilcelerinizi gidermek adına bir pamuğa birkaç damla elma sirkesi damlatın. Ardından pamukla cildinizdeki kistik sivilceleri güzelce silin. Birkaç saat bekledikten sonra cildinizi durulayın. Bu işlemi etkili bir sonuç elde edene dek, her gün düzenli olarak birkaç hafta boyunca tekrarlayın.

Kistik sivilceye elma sirkesiyle tedavi yöntemi

KİSTİK SİVİLCEYE İYİ GELEN KİL MASKESİ

Ciltteki fazlalık yağı absorbe eden ve cildi ölü hücrelerden derinlemesine arındıran kil maskesi, cildi temizliyor, doğal bir peeling etkisi göstererek, yeni hücre oluşumunu da destekliyor. Kistik sivilcelerle de müthiş bir biçimde mücadele ederek, cildin eski sorunsuz ve pürüzsüz görünümüne kavuşmasına faydalı oluyor.

KİSTİK SİVİLCEYE İYİ GELEN KİL MASKESİ

Kil maskesini hazırlamak için aktardan satın aldığınız bir yemek kaşığı kile bir miktar su ilave edin. Suyu eklerken, bir yandan da karışımı karıştırın. Macun kıvamına gelene kadar su eklemeye devam edin. Macun kıvamında karşımı cildinizdeki kistik sivilcelerin üzerine sürerek, yedirin. Kil maskesi cildinizde kuruduğunda cildinizi bol suyla yıkayın.

Kil maskesini cildinize haftada birkaç kez olacak biçimde uygulayın.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply