TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Koltuk Altı Tüyleri Nasıl Azaltılır? Evde Koltuk Altı Bakımı? Koltuk Altı Tüylerden Kurtulma Yolları?

Koltuk altı tüyleri nasıl azaltılır? Evde koltuk altı tüylerini azaltmanın yolları, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Koltuk altı tüyleri nasıl azaltılır? Evde koltuk altı tüylerini azaltmanın yolları başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Koltuk altı tüyleri nasıl azaltılır? Evde koltuk altı tüylerini azaltmanın yolları ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Koltuk altı tüyleri nasıl azaltılır? Evde koltuk altı tüylerini azaltmanın yolları

İstenmeyen tüylerin başında koltuk altı bölgesi gelir. Hem kadın hem de erkeklerin korkulu rüyası olan koltuk altı tüylerinden kısa bir sürede kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz? Sadece ev yapımı metotlarla ve izleyeceğiniz bir kaç pratik adımla koltuk altı tüylerinden kısa bir sürede kurtulabilirsiniz. Nasıl mı? İşte koltuk altı tüylerini evde tok eden yöntemler:

Koltuk altı tüyleri, özelikle kadınların özellikle sıcak havanın da etkisiyle gündelik hayatı negatif yönde etkiliyor hem de yapılan her hata daha fazla artmasına neden oluyor. Jilet, epilatör, ağda ve lazer gibi metotlarla koltuk altı tüylerinden kurtulmak isteyen kadınlar azalması için hangi yöntemi kullanacağını bilmiyor. Kısa sürede kurtulmak için kullandıkları jilet yöntemi ise azaltmaktan çok hem yayılmasına hem sert çıkmasına hem de artmasına neden oluyor. Özellikle koltuk altı tüylerinden kurtulmak isteyenlerin kesinlikle bu yöntemi kullanmamaları gerekir. Siz de koltuk altı tüylerinizden ev yapımı metotlarla kurtulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Güzellik merkezlerinde yaptırdığınız lazer ardından bile gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz metotları paylaşımımızda bulacaksınızdır.

koltuk altı tüylerinden kurtulma

Evde hazırlayacağınız yöntemler, istenmeyen tüylerden kurtulmak için senelerdır kullanılılır. Tüylerin ne kadar uzun olduğuna, ne ile ve ne kadar kullanıldıklarına bağlı olarak etkileri değişebilir. 

NOT: Ürünlerin içindeki malzemeler mutfağınızda basit bir şekilde bulabileceğiniz şeyler olsa da, tüylerinizi almadan önce onlara alerjiniz olup olmadığını test etmelisiniz. 

LİMON VE ŞEKER KULLANARAK AĞDA YAPIMI

MALZEMELER

Yarım limon
1 bardak / 200 gram şeker

TÜY NASIL SARARTILIR? TÜY SARARTMA YÖNTEMLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN…

şeker ve limon ağdası

YAPILIŞI

Limonun suyunu sıkıp, şekerle güzelce karıştırın. Eğer limon suyu şekerin hepsini almazsa biraz daha su ilave edin.

Kısık ateşte karışımı ısıtıp, şeker eriyene kadar karıştırın.

Karışım kaynamaya başladığında, altını kapatın. Karışım yapışkan bir macun kıvamına gelene kadar karıştırın. 

Bu adımda karışıma elinizi sürmeden soğumaya bırakın. Kahve rengi olduğunda koltuk altınızı yıkayın ve kurulayın.

Karışımı ince bir tabaka halinde koltuk altınıza sürün. Ardından tüylerin çıkış yönünün tersine doğru çekin. Kalan ağdaları ılık suyla temizleyebilirsiniz.

AĞDA SONRASI KIZARIKLIK NASIL GEÇER? ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN…

 

ev yapımı ağda

ZERDEÇAL İLE KOLTUK ALTI TÜYLERİNDEN KURTULMA

MALZEMELER

1 çay kaşığı/5 gram zerdeçal
Gerektiği kadar su

zerdeçal ağdası

YAPILIŞI

Kalın bir krem kıvamına gelene kadar suyu ve zerdeçalı karıştırın. Koltuk altınızdaki tüyleri aldıktan sonra bu kremi sürün ve 20 dakika bilave edin. Ilık su ile durulayın.En kaliteli sonucu almak için her 2 – 3 günde bir bu işlemi tekrarlayabilirsiniz.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply