TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Lazer epilasyon nedir? Lazer epilasyonun püf noktaları

Lazer epilasyon nedir? Lazer epilasyonun püf noktaları, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Lazer epilasyon nedir? Lazer epilasyon ile ilgili bilinmesi gerekenler başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Lazer epilasyon nedir? Lazer epilasyon ile ilgili bilinmesi gerekenler ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Lazer epilasyon nedir? Lazer epilasyon ile ilgili bilinmesi gerekenler

Son zamanlarda kadınların Google’da en fazla aratılan ve merak edilen hususunda lazer epilasyon metotları var. Lakin hem vücudun hastalık kapmaması hem de başkalarından mikrop kapmamak iin önemle üstünde durulması gereken bazı noktalar yer alıyor. Bugünkü paylaşımımızda lazer epilasyon yaptırmadan önce bilinmesi gerekenleri mercek altına aldık.

Lazer epilasyon, vücuttaki istenmeyen tüylerin köklerinin lazer ışınları ile yok edilmesi işlemidir. Tüyleri yok etmek için kalıcı bir yol sağlayan lazer epilasyon, bildiğimiz ışıktan farklı olarak ışığın tek dalga boyunda düz bir demet halinde yayılmasıdır. Milisaniyelik atışlarla cilde uygulana lazer ışını, kıla renginin veren melonin pigmenti aracılığıyla emilir ve çevre dokuya zarar vermeden seçici olarak kıl köküne yoğunlaşır. Kıl kökünde ısı oluşturur ve kıl kökünü tahrip eder. Lazer epilasyon kadınlara büyük kolaylık sağlarken bazı sağlık problemlerine de neden olabilir. İşi bilmeyen ellerde ciddi cilt yanıklarına kadar kötü sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Lazer epilasyonun tehlikeli neler ve yaptırmadan önce nelere dikkat etmeli? düşünüyorsanız haberimizin detaylarını inceleyebilirsiniz.

yüze lazer epilasyonun zararları

Lazer epilasyon uygulandıktan sonra deniz, havuz veya aşırı güneş ışınlarına maruz kalmak ciltte farklı reaksiyonların oluşmasına neden olabilir. Mutlaka yaptırdıktan sonra en az 30 koruma faktörü içeren bir güneş kremi kullanmalısınız.

Ateş veya iltihap gibi enfeksiyon bulgusu varsa mutlaka işlem yapan kişiyi arayın.

Lazer epilasyonun uygulandığı yerin mutlaka temiz olmasına özen gösterin. Çünkü başkalarının bakterileri size bulaşarak mantar, sivilce hatta cilt kanserine bile neden olabilir.

Yüzünüze epilasyon yaptırmak istiyorsanız öncesinde mutlaka bir cildiye doktoruna gözükmeli ardından fondöten, kapatıcı gibi ürünler kullanmamalısınız.

Güvenli ve etkin biçimde olması için kıl ve cilt tipine göre değerlerin doğru belirlenmesi; cilt rengi, kıl yoğunluğu, kıl rengi ve kalınlığına bakılarak, doğru cihaz ve enerji tespit edilmesi gerekiyor.

1-2 aylık aralıklarla ortalama 6-8 seans içinde, yüzde ise 10-12 seans içinde sonuç veren lazer epilasyon, alanın alanıne bağlı olarak tedavi birkaç dakikadan birkaç saate kadar çıkabiliyor.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply