Magnis Krem Nedir? Ne işe Yarar? Kullanım Kılavuzu? Magnis krem fiyatı 2021

Magnis krem ne işe yarar? Magnis krem kullanım kılavuzu! Magnis krem fiyatı 2021, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Magnis krem ne işe yarar? Magnis krem kullanım kılavuzu! Magnis krem fiyatı 2021 başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Magnis krem ne işe yarar? Magnis krem kullanım kılavuzu! Magnis krem fiyatı 2021 ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Magnis Krem Nedir? Ne işe Yarar? Kullanım Kılavuzu? Magnis krem fiyatı 2021

İltihaplı sivilcelerle başı dertte olanlar için muhteşem bir önerimiz var. Magnis krem iltihaplı sivilceleri derinlemesine temizliyor. Kısa sürede geçmesini sağlayan Magnis kremi uzman doktorunuzla konuşarak siz de kullanabilirsiniz. Peki nasıl kullanılır düşünüyorsanız yazımızın detaylarını inceleyebilirsiniz.

Etken maddesi Nadifloksasin olan Magnis krem, ergenlik zamanından erişkin yaşa gelene kadar çıkan sivilceleri geçirmek için uzman doktorların tavsiye ettiği bir ilaçtır. Akterilerin cilt üzerinde gelişip çoğalmalarını engelleyerek,yeni sivilce oluşumunu engelleyen bununla birlikte iltihabi cilt bozukluklarında (sivilcelerde) yararlı bir antibiyotiktir. Yüz alın bölgesinde, alna veya enseye yakın kıl köklerinde, erkeklerde sakal ve bıyık bölgesi, genital bölge, sırt gibi kir ve yağın yoğun olduğu yerlerdeki bakterilerin etkinliği sonucu oluşan içi irin dolu (cerahatlı) kabartılar ve pembe-kırmızı kabartılarla belirgin sivilcelerin yok etmek için Magnis kremi kullanabilirsiniz. Yalnızca eczanede satılan bu kremi kullanmadan önce uzman doktorunuza danışmalısınız. İlacın etken maddesine karşı bir alerjiniz varsa beklemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun yanında kesik, kuru, çatlak, tahriş olmuş yahut egzamalı  ciltlere veya rüzgar ve güneş yanığı oluşmuş ciltlerde kullanmamalısınız. Kremi uyguladığınız bölgede sarı lekeler oluşabilir. Bu lekeleri sabunlu su ile basit bir şekilde çıkarabilirsiniz.

MAGNİS KREM NASIL KULLANILIR?

Öncelikle bu kremi doktorunuz nasıl reçete ettiyse o biçimde kullanmalısınız. Bunun dışında kullanacaksanız ilacı sürmeden önce sivilceli yerleri su ile arındırıp, temiz bir havlu ile kurulamalısınız. Sivilcelerin olduğu cilde sürüp, hafif hareketlerle masaj yaparak yedirilmesini sağlayınız.

MAGNİS KREM NE KADAR?

 SGK aracılığıyla karşılanan bu ilaç dermatolog aracılığıyla yazıldığında 3 TL gibi fiyata alınabiliyor. Lakin direk eczaneden almak istediğinizde 38.45 TL’dir.

MAGNİS KREMİN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Kremi kullandığınız sürece cildinizi tahriş edebilecek saç boyası ve tüy dökücüler kullanmamanız gerekiyor. Bunun dışında karın ağrısı, nefes almada kuvvetlik, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, dilde ve boğazda şişlik gibi bir durumda acilen hekiminizi bilgilendirin.Sürülen yerlerde geçici kaşınma hissi sık rastlanan yan etkidir.

About admin

Check Also

tubidy mobile musica gratis para descargar mp3 – 2021

tubidy mobile musica gratis para descargar mp3 – 2021 tubidy mobile musica gratis para descargar …

Leave a Reply