Munderm Jel Nedir? Ne İşe Yarar? Munderm Jel nasıl kullanılır? Munderm Jel fiyatı? Faydaları Nelerdir?

Munderm Jel ne işe yarar? Munderm Jel nasıl kullanılır? Munderm Jel fiyatı, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Munderm Jel ne işe yarar? Munderm Jel nasıl kullanılır? Munderm Jel fiyatı başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Munderm Jel ne işe yarar? Munderm Jel nasıl kullanılır? Munderm Jel fiyatı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Munderm Jel ne işe yarar? Munderm Jel nasıl kullanılır? Munderm Jel fiyatı

Akne ve sivilce tedavilerinde kullanılan Munderm jel uzman kişilerın sivilcelerle başı dertte olanlar için tavsiye ettiği bunun yanı sıra reçete ettiği bir kremdir. Son günlerde merak edilen Munderm jel ne işe yarar? Munderm jel nasıl kullanılır? Munderm jel cilde faydaları nelerdir? Munderm jel yan etkileri nelerdir? Öğrenmek için haberimizin detaylarına bakabilirsiniz.

Munderm jel; çok etkili bir sivilce kremidir. Sivilceleri yok ettiği gibi sivilcelere neden olan bakterilerin cilt üzerinde yayılmasını önleyen Munderm krem, genelde ergenlik dönemi ile birlikte oluşan sivilce ve iltihaplı sivilceleri yok etmek için doktorlar aracılığıyla reçeteye yazılır. Kullananlar aracılığıyla yüz ve alın bölgesinde oluşan sivilceleri geçirmede çok etkili olduğu söylenen Munderm jel, düzenli kullanıldığında yalnızca sivilceleri değil siyah nokta özellikle yağlı görünüme sahip siyah noktaların yok olmasında kullanılır. Munderm jel 30 gramlık tüplerde satılıyor. İçerisinde Eritromisin, İsotretinoin olan bu jel sivilcelerin bunun yanında siyah noktaların da giderilmesinde aktif rol oynar.  Kesinlikle tavsiye üzerine kullanılmaması gereken bu jel, doktor kontrol ardından tedavi amaçlı kullanılmalıdır. Kullanıldığı taktirde farklı cilt reaksiyonlarına neden olabilir.

Munderm jel nasıl kullanılır?

MUNDERM KREM NASIL KULLANILIR?

Uzmanlar aracılığıyla yazılan Munderm jelden olumlu ve etkili bir sonuç almak istiyorsanız 6-8 hafta düzenli biçimde kullanmanız gerekir.  Sorunlu bölgeyi güzelce temizleyin. Ardından jeli sürüp, emilmesini bilave edin. Jeli sürdükten sonra su ile temas etmemesine mutlaka özen gösterin. Gün içinde 2 defa sürebilirsiniz. Jeli sürdükten sonra mutlaka ellerinizi bol suyla yıkayın.

 Jeli sürdükten kısa bir süre sonra kızarma veya tahriş ile yüz yüze kalırsanız, nemlendirici uygulayabilirsiniz. Gün içinde 2 defadan fazla uygulama yapmayınız. 

Munderm jel fiyatı nedir?

MUNDERM JELİN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Sivilce ve akne nasıl tedavi edileceğinde kullanılan bu jel yan etkilerini gösteren bir ilaçtır. İçerisinde bulunan maddeler bazı bireylerde alerjik reaksiyon oluşturarak tahriş, kızarıklık veya daha farklı belirtilerle kendini gösterebilir. Yapılan araştırmalara göre Munderm jelin kullanımı 12 haftayı kesinlikle geçmemelidir. Uzman doktorunuza belirtilerden biriyle karşı karşıya geldiğınızda mutlaka söylemelisiniz.

Yutkunma zorluğu, boğazda tahriş hissi, ağızda ve dudaklarda aniden şişme, kaşıntılı isilik gibi alerjik belirtiler görülebilir.

munderm jel yan etkileri var mıdır

Jeli devam ettiğinüz bölgede soyulma, kızarıklık, bölgede ağrı, kaşıntı, cilt hassasiyeti, ciltte yanma hissi, uygulama yerinde batma hissi, ciltte kuruluk gibi durumlarla yüz yüze gelebilirsiniz.

Ciltte renk değişikliği, renginin soluk olması, aşırı ishal ve geçmeyen şişlik gibi yan etkiler bu kremi kullananlar aracılığıyla yüz yüze kaldıkları bir durumdur. 

MUNDERM JELİN FİYATI NEDİR?

Munderm jel kremin 2020 fiyatı 22.73 TL’dir.

About admin

Check Also

tubidy mobile musica gratis para descargar mp3 – 2021

tubidy mobile musica gratis para descargar mp3 – 2021 tubidy mobile musica gratis para descargar …

Leave a Reply