TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


New Well Highlighter Aydınlatıcı Nedir? Nasıl Yapılır? New Well Highlighter Aydınlatıcı Özellikleri? Tarifi

New Well Highlighter Aydınlatıcı kullananlar? New Well Highlighter Aydınlatıcı özellikleri, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda New Well Highlighter Aydınlatıcı kullananlar? New Well Highlighter Aydınlatıcı özellikleri başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. New Well Highlighter Aydınlatıcı kullananlar? New Well Highlighter Aydınlatıcı özellikleri ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

New Well Highlighter Aydınlatıcı kullananlar? New Well Highlighter Aydınlatıcı özellikleri

Çabasız biçimde aydınlık bir görünüm kazandıran aydınlatıcılar trend makyajın gözdesi halini aldı. Daha canlı, dinamik ve ışıltılı bir makyaj yapmanıza yol gösterecek en doğru Highlighter ile sizleri tanıştırıyoruz. New Well Highlighter Aydınlatıcı adeta makyaj çantanızın tamamlayıcısı olacak. Peki New Well Highlighter Aydınlatıcı kullananlar tatmin mu? New Well Highlighter Aydınlatıcı fiyatı ne kadar?

Kullanım şekliyle highlighter, birden fazla kadın için makyajın en mühim parçasıdır. New Well Highlighter ise son haftalarda uygun fiyatı ve muhteşem aydınlık özelliğiyle her makyaj çantasında olmasında gereken bir makyaj malzemesi halini aldı. Porcelain Make-up Highlighter – NW11, kolay kullanımı ve cilde verdiği göz alıcılıkla hem günlük hem de özel günlerinizin vazgeçilmezi olacak. Cildinizin göz alıcı, canlı ve dinamik görünmesine neden olan New Well Highlighter, ünlü oyuncu Ebru Şahin’in de tercih ettikleri içinde. Adeta bir ruj gibi makyajın son adımı olan bu aydınlatıcıyı bir kez uyguladığınızda dün boyu kaldığını fark edeceksiniz. Makyajızın daha belirgin olmasına kolaylık sağlayan New Well Highlighter, sıkılaştırılmış pudra şeklinde satılıyor. Üç renk tonundan oluşan bu aydınlatıcı isteğe göre palet isteğe göre de sıra sıra alabilirsiniz.

Yüksek pigmentasyonu ve tozutmayan yapısıyla bunun bunun yanında en mühimsi simsiz olmasıyla şimdilerde satış rekoru kıran New Well aydınlatıcı çok kullanışlıdır. 

İçindekiler; Talc, Mica, Magnesium Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylic/ Capric Triglyceride, Silica, Isostearyl Neopentanoate, Polybutene, Phenoxyethanol, Declylene Glycol, Caprylyl Glycol. +/- May Contain: Cl77891, Cl 77491, Cl 77974, Cl77489.

PEKİ PORCELAİN MAKE-UP HİGHLİGHTER / AYDINLATICI NASIL UYGULANIR?

Yüzünüzde aydınlatıcı uygulayabileceğiniz üç farklı teknik nokta mevcuttur. Bunlar; elmacık kemiklerin yani şakak bölgesi, kaşlarının bitme noktasının alt tarafı ve dudaklarının kenarlarıdır. Porcelain Make-up Highlighter – NW11’i, bu bölgelere gerektiği biçimde uyguladığında doğal, belirgin ve aydınlık bir cilde kavuşabilirsiniz. 

Aydınlatıcı fırçasının uç kısmını, burun kemiğin, kaşlarının alt kısmı, şakakların ve dudakların üst kısmına uygulayabilirsiniz. 

PORCELAİN MAKE-UP HİGHLİGHTER / AYDINLATICI FİYATI NEDİR?

Porcelain Make-up Highlighter tekli ve palet şeklinde satılıyor. Dilerseniz tek bir biçimde alabilirsiniz. Tek halde satılan aydınlatıcının 3 farklı renk tonu bulunmaktadır. Fiyatı ise 34,95 TL‘dir. Paket olan ürünün fiyatı ise 44,95 TL‘dir. Online satış yapılan sitelerdeki indirimleri takip ederek daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. 

PORCELAİN MAKE-UP HİGHLİGHTER / AYDINLATICI KULLANANLAR

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply