TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Ovadril Losyon Nedir? Ovadril Losyon Nasıl Kullanılır? Ovadril Losyonun Faydaları Nelerdir? Ovadril Losyon Nasıl Uygulanır?

Ovadril losyon ne işe yarar? Ovadril losyonun faydaları neler? Ovadril losyon nasıl uygulanır?, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Ovadril losyon ne işe yarar? Ovadril losyonun faydaları neler? Ovadril losyon nasıl uygulanır? başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Ovadril losyon ne işe yarar? Ovadril losyonun faydaları neler? Ovadril losyon nasıl uygulanır? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Ovadril losyon ne işe yarar? Ovadril losyonun faydaları neler? Ovadril losyon nasıl uygulanır?

Günümüzde hemen hemen her evde bulunan ve kullandıkça faydalarından sözü edilen Ovadril losyonu tanıtmak için sizlere bir içerik bir araya getirdik. Hem faydaları hem de kısa bir sürede kaşıntıdan egzamaya kadar bir çok alanda olumlu etkiler sağlamasıyla bilinen Ovadril losyon ile ilgili tüm merak edilenler haberimizin özelliklerinde.

Etken maddesi Çinko olan Ovadril losyon içinde Difenhidramin hidroklorür ve Lidokain hidroklorür içinde yer alıyor. Cilt poblemlerinı gidermek için araştırma yaparken karşınıza çıkacak olan Ovadril losyon, Toprak ilaç ve Kimya Mad. San. ve Tic. A.Ş aracılığıyla Sakarya’da üretiliyor. Uygulandığı bölgede hemen tesirini gösteren bu losyonu uzman doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmamalısınız. Yalnızca eczanelerde mavi ambalajıyla satılan Ovadril losyon, sürüldüğü cilt bölgesini kısa süreli uyuşturur ve his kaybı sağlar. Bergamot, mentol kokulu olan bu losyon, antihistaminik (kaşıntı önleyici), bölgesel anestezik(bölgesel uyuşma sağlayıcı), antipruritik(kaşıntı giderici) özellikleri mevcuttur.

OVADRİL LOSYON NE İŞE YARAR?

Bu losyon cilt tahrişlerinin giderilmesinde, pişik sorunun nasıl tedavi edileceğinde, her türlü kaşıntı poblemlerinı gidermek için kullanılabilir. Bunun dışında, su çiçeği sorununun giderilmesinde ve kaşıntıyı azaltmak için de kullanabilirsiniz. 

En mühim özelliklerinden biri sinek ve sivrisinek ısırıklarının iyileştirilmesinde bi hayli kuvvetlidür. Arı sokması sonucu yaşanan şişkinlik,ağrı,kızarıklık ve kaşıntıyı giderir.

Güneş yanıkları ardından da kullanabileceğiniz Ovadril losyon, cilt dokusunu sıklaştırır ve bi hayli hızlıca yeniler. Kadınların bazı yaptığı yorumlara göre ise ağda, lazer epilasyon sırasında acıyı azaltıyor. Cildi yenileme özelliği olduğu için cilt lekelerine dolaylı olarak fayda sağlar.

ovadril losyon

OVADRİL LOSYON NASIL KULLANILIR?

Ovadril losyonu uzman doktorunuzun size reçete ettiği gibi kullanmalısınız. Eğer reçeteniz yok ise önce losyonu çalkalayın. Daha sonra uygulayacağınız bölgenin temiz olmasına özen gösterin. Ardından parmak ucunuza ufak bir biçimde alıp bölgeye uygulayın. Gün içinde 3 defadan fazla kullanmamalısınız. Uyguladıktan sonra ise hemen ellerinizi yıkayın. Ürünü kesinlikle burun, ağız, kulak ve göz temasından uzak tutmalısınız. 

OVADRİL LOSYON NE KADAR?

120 gramlık Ovadril losyonun fiyatı 9.03 TL‘dir. Eğer doktorunuz reçete ederse sigortanızla daha uygun fiyata alabilirsiniz.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply