Music & MP3 Search Button

 

Platin Sarısı Platin Saç Rengi Nasıl Yapılır? Platin Sarı Saç Rengi için Öneriler?

Evde platin sarısı saç nasıl yapılır? Platin saç boyama rehberi, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Evde platin sarısı saç nasıl yapılır? Platin saç boyama rehberi başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Evde platin sarısı saç nasıl yapılır? Platin saç boyama rehberi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Evde platin sarısı saç nasıl yapılır? Platin saç boyama rehberi

Uzun senelerdır kadınların favorisi olan ve modası hiç eskimeyen platin saç rengi, hem havalı hem de dikkat çekici saçlara kavuşmanıza yardımcı olmaktadır. Oldukça zorlu bir zaman olan platin saç rengi özellikle koyu renk saçlara sahip olanların özenle ve çok dikkatli bir biçimde karar vermesi gereken bir konudur. Peki evde platin sarısı saç nasıl yapılır?

Sarı saç yüzsenelerdır biz kadınlar için vazgeçilmezidir. Özellikle 2019 senesinde popülerliği gittikçe artan platin sarı saç, güzel olduğu kadar yapımı zor, uğraştırıcı ve aşamaları olan bir uygulamadır. Usta kuaförlerin bile platin sarı saçı yaparken hata yapabileceği görülmüştür. Genelde yapılan hatalar sonucu bireylerin saçlarının yandığı, koparak dökülmelerine neden olmuştur. Bu saçın yapısı ve boyanın saçta kaç dakika bekletildiği ile alakalıdir. Doğru adımlarla evde kendi ellerinizle bile platin sarı saç elde edebilirsiniz. Nasıl mı? Evde platin sarısı saç boyamaveyair tüm merek ettikleriniz paylaşımımızda.

platin sarı saç

EVDE KERATİN BAKIMI NASIL YAPILIR? öğrenmek istiyorsanız tıklayın…

PLATİN SARI SAÇ ELDE ETMENİN PÜF NOKTALARI

Platin sarı saçlara sahip olabilmeniz için mutlaka saç açma işlemi uygulanması gerekmektedir.Saç açma işlemi yapılmadan platin rengi saç elde etmek olabilecek değildir.
Saç açıcı muhakkak saç uçlarından diplere doğru uygulanmalıdır.

Saçta açma işleminden kaynaklanan değişiklikları önleyebilmek için saç açıcıyı aynı anda ve bi hayli hızlıca tüm saça uygulamalısınız.

Saç açma işlemi doğal saç rengi üzerinde daha başarılı olmaktadır.

SARI SAÇLARIN BAKIMI NASIL YAPILIR? SARI SAÇLARA ÖZEL BAKIM ÖNERİLERİ NELERDİR? öğrenmek istiyorsanız tıklayın…

evde platin sarı nasıl yapılır

PEKİ EVDE PLATİN SAÇ RENGİ NASIL ELDE EDİLİR?

Platin sarısı saç boyamadan önce saç acıcı ile sac renginizi açmanız gerekmektedir. Renk açıcı kullanmadan platin sarısı saç rengi elde etmek imkansıza yakındır.

Saç rengini açabilmeniz için Koleston ‘un renk açıcısı ile 4 ile 5 ton kadar açabilmeniz olabilecekdür. Koleston içinde saç rengi açıcısı yani oksidan ve mavi pudrası ile birlikte gelmektedir.

Saç yapısına bağlı olarak eğer saçınız kolay açılabilen saç tipi ise 20 dakika sizin için yeterli gelmektedir. Zor açılabilen saçlarda ise süre biraz uzamaktadır tahmini 45 dakikayı bulmaktadır.

Saçlarınızı platin yaptıktan sonra yeşil, turuncu yahut bu renkleri tonları ile karşılaşırsanız mutlaka saç toneri kullanmalısınız. Saç toneri ile ilgili merak ettikleriniz için tıklayın…

Genelde saçlarımız kuvvetli ve saç rengimiz doğal ise bu açma işlemini uygulamak daha iyi bir karardır. Bu işlem sonucu başarılı olursanız çiğ bir sarı renk elde etmiş olacaksınız ve saçlarımız yumurta sarısı rengini alacaktır. 

Sonra saçlarınızı yıkamak için mutlaka doğal şampuan tercih ederek yıkayınız.

Bu işlemden sonra son etap Palette markasının açık sarı renk 10-1 numaralı boyasını seçerek saçlarınızı boyamalısınız. Bu adımdan sonra istediğiniz sarı platin saçlara basit bir şekilde varabilirsiniz.

About admin

Check Also

tubidy free 3gp video mp3 download – 2021

tubidy free 3gp video mp3 download – 2021 tubidy free 3gp video mp3 download – …

Leave a Reply