TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Roll On Nedir? Roll On Ne İşe Yarar? Roll On Nasıl Kullanılır? Evde Roll On Yapımı? Roll on Önerileri? En iyi Roll On Hangisidir? Fiyatı? Ne Kadar?

Koltuk altı roll on nedir? Roll-on zararlı mıdır? Evde roll-on nasıl yapılır?, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Koltuk altı roll on nedir? Roll-on zararlı mıdır? Evde roll-on nasıl yapılır? başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Koltuk altı roll on nedir? Roll-on zararlı mıdır? Evde roll-on nasıl yapılır? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Koltuk altı roll on nedir? Roll-on zararlı mıdır? Evde roll-on nasıl yapılır?

Kadınların en fazla kullandıkları ve çantalarından ayırmadıkları roll- on artık yaşamımızın bir parçası halini aldı. Günlük kullandığınız koltuk altı roll-on’u evinizde kendinizde yapmak ister misiniz? İşte sıra sıra evde roll-on yapımı… Koltuk altı roll on nedir? Roll-on zararlı mıdır? Evde roll-on nasıl yapılır? Cevabı paylaşımımızda.

Vücut için çok sağlıklı olan terleme, koku yaymaya başladıkça rahatsız etmeye başlar. Zamanla can sıkıcı olan ter kokusu, hava sıcaklıklarının çoğalmasıylakendini göstermeye devam eder. Toplum içinde de rahatsız eden ter kokusunu önlemek için birbirinden farklı metotlarla ortadan kaldırmak olabilecekdür. Koltukaltı kokusunu önlemek için her gün duş alınmalı her gün alınamıyorsa bile en az 2 günde bir duş yapılmalıdır. Bir diğer yöntem ise roll on kullanmaktır. Özellikle kadınların çantasında mutlaka taşıdıkları roll on marketlerden kozmetik mağazalarına kadar bir çok yerde satılıyor. Ter kokusunu önleyici roll-on yapmak düşündüğünüz kadar zor değil. Evde roll on yapmak isteğe göre hazırladığımız yazıyı mutlaka incelemelisiniz. 

EVDE ROLL ON YAPIMI:

MALZEMELER

8 gram badem yağı
50 gram Hindistan cevizi yağı
15 gram balmumu boncukları
35 gram Shea Yağı
10 gram pembe kil
7 gram kabartma tozu
2 damla uçucu adaçayı yağı
5 damla uçucu greyfurt yağı

HAZIRLANIŞI:

Boş roll-on şişesini 20 dakika buzlukta beklemede bırakın.

Badem yağı, hindistan cevzi yağı ve balmumu boncuklarını bir kabın içine koyup eriyene kadar benmari usulü ısıtın. Boncuklar eridikten sonra kabı bir kenera alın ve shea yağını içine ilave edin. 1-2 dakika soğumaya bırakın.

Karışım soğuduktan sonra geri kalan malzemeleri ilave edin. Sürekli karıştırmayı unutmayın. Uçucu yağları da ekledikten sonra karışımı 5-10 dakika buzdolabında bekletmeye alın. 

Buzluktan roll-on şişesini çıkarın ve içine ağır ağır hazırladığınız karışımı doldurun. Bir gece beklemede bırakın. Gece boyunca hazırladığınız roll-on karışımı katılaşacak ve kullanıma hazırlanmış olacak.

İşte bu kadar!

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply