TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Saç detoksu ne işe yarar? Evde saç detoksu nasıl yapılır?

Saç detoksu ne işe yarar? Evde saç detoksu nasıl yapılır?, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Saç detoksu ne işe yarar? Evde saç detoksu nasıl yapılır? başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Saç detoksu ne işe yarar? Evde saç detoksu nasıl yapılır? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Saç detoksu ne işe yarar? Evde saç detoksu nasıl yapılır?

Detoks vücudun temizlenmesine yardımcı olmaktadırken farklı alanlarda da kullanıldığında derinlemesine bakım ve sağlıklı görünüme yol açar. Son senelerda saç yönünde kullanılan detoks yöntemi adeta cansız, bakımsız ve kabarık saçların muhteşem görünmesine faydalı oluyor. Siz de saçlarınızın kolay şekil alması ve bi hayli hızlı uzamasını istiyorsanız detoks uygulayabilirsiniz. Peki saç detoksu nasıl yapılır?

Uzun süre ısılı işlem, sürekli olarak boyamada veya şampuanların içinde bulunan sülfat sebebiyle saçlarınız yıpranmış, güçsüz ve cansız görünebilir. Gün içinde veya haftada bir kez yapılan saç bakımı bir süre yeterli gibi gözükse de saçlarınız hemen eski halini geri alır. Stres, hava kirliliği gibi nedenlerden dolayı oluşan saç toksinlerini bir an önce yok etmek, göz alıcı, canlı ve kuvvetli saçlara sahip olmak istiyorsanız saç detoksunu mutlaka tercih etmelisiniz. Saç derisinden uçlara kadar etki sağlayan bunun yanı sıra basit bir şekilde uzamasına neden olan saç detoksu dökülme, kepek yada egzama gibi poblemlerinda önüne geçiyor. Kuaförlerin 100-200 TL içinde bir fiyata yaptıkları saç detoksu işlemini evinizde yapmaya ne dersiniz? Üstelik tamamen doğal içerikli önerilerle yapılan bu işlem kesinlikle saça zarar vermiyor.  Uzman kuaförlerin tavsiye ettiği saç detoksu sıra sıra hazırladığımız yazıda bulacaksınızdır.

Saç detoksu nasıl yapılır

SAÇ DERİSİNİ TEMİZLEYİN

Kepeksiz ve temiz bir saç derisi, saçlarınızın daha bi hayli hızlı uzamasını sağlar. Aynı zamanda temizli ve bakımlı bir görünüme kavuşturur. Bu nedenle saç derinizdeki ölü derileri ve saç derisine sinmiş yağları temizlemek için selenyüm sülfür, salisilik asit ve pritiyon çinko içeren bir şampuanla yıkayın. Bu adımı genelde kuaförler kullanır, sizler de kozmetik marketlerden bu şampuanı bulacaksınızdır.

SAÇ KURUTMA MAKİNESİ KULLANMAYIN

Saçlarınızı yıkadıktan sonra kurutma makinesi ile saçları kurutmak, saç uçlarınızın kırılmasına yahut cansız görünmesine neden olabilir. Bundan dolayı havlu yardımıyla kurumasını sağlayın. Bu adımı yaparken sabırlı olmaya çalışın. Çünkü saçlara en büyük zararı kurutma yahut ısılı işlemler veriyor.

ZEYTİNYAĞI MASAJI YAPIN

Yıpranan saçlarınızı kısa bir sürede daha iyi bir hale getirmek için zeytinyağı ile masaj uygulayabilirsiniz. Has zeytinyağı saça bakım yaparken bunun yanı sıra arındırıcı özellikte taşıyor.1 çorba kaşığı zeytinyağını mikrodalga fırında 10 saniye ısıtın. Daha sonra kuru saçlarınıza masaj yaparak uygulayın. 20 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın.

saç detoksunun son hali

ÇAY AĞACI YAĞI MUCİZESİ

Doğal antifungal içeren çay ağacı yağı saç derilerilerindeki kepeklerin giderilmesine birebir faydalı oluyor. Uzman dermatologların tavsiye ettiği çay ağacı yağları saç köklerinde bulunan sivilcelerinde yok olmasında büyük rol oynuyor. Bundan dolayı 5 damla çay ağacı yağı ile kafa derinize masaj yapın ve 5 dakika beklemede bırakın. Ilık su ile durulayabilirsiniz.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply