TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Sahte Parfüm Nasıl Anlaşılır? Sahte Parfümün Sağlığa Zararları Nelerdir?

Sahte parfüm nasıl anlaşılır? Sahte parfümlerin zararları neler?, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Sahte parfüm nasıl anlaşılır? Sahte parfümlerin zararları neler? başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Sahte parfüm nasıl anlaşılır? Sahte parfümlerin zararları neler? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Sahte parfüm nasıl anlaşılır? Sahte parfümlerin zararları neler?

Parfüm günlük yaşamda özellikle kadınların yanından bile ayırmadıkları bir eşyadır. Parfüm alırken önemle üstünde durulması gereken bazı mühim detaylar var. Bu adımlara dikkat edilmediğinde ciddi sağlık poblemlerina neden olan hastalıklar ortaya çıkabilir. Medipol Mega Üniversite Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Prof. Mustafa Özdemir, sahte parfüm ile ilgili araştırma konusu olanları Yasemin.com muhabiri Müge Çakmak’a anlattı.

Parfüm satın alırken fiyatının yüksek veya uygun olmasından çok önemle üstünde durulması gereken bazı noktalar mevcuttur. Bu noktalardan bir diğeride orjinalliğidir. İmitasyon parfümleri basit bir şekilde üretilir fakat otantik parfüm ile aynı kalitede yahut kokuya sahip değildir, bundan dolayı onlara para harcamak gereksiz harcama olacaktır. Lakin günümüzde orijinallerine göre daha ucuz olduğu için sahte parfümlerin satın alımı daha fazla. Sahte parfümlerin “temas alerjisi” oluşturduğunu ve bununla birlikte daha bir çok soruna yol açtığını söyleyen uzman kişiler kesinlikle sahte parfümlerin kullanılmaması gerektiğini vurguluyor. Yasemin.com muhabiri Müge Çakmak merdiven altı üretilen sahte parfümlerin sağlığa zararlarını Medipol Mega Üniversite Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Özdemir’e sordu. 

PEKİ SAHTE PARFÜM NASIL ANLAŞILIR?

Güzel kokmak için tercih ettiğiniz parfümlerin orijinal olup olmadığını anlamak aslında sanıldığı kadar zor değildir. İşte parfümlerin orijinal olup olmadığını anlamanın yolları:

Orijinal parfümün kutusunun etrafındaki şeffaf ambalajı kusursuz bir biçimde geçirilmiştir. Ambalajda herhangi bir deforme gözünüze çarparsa, sahte olmasından şüphelenebilirsiniz. 

Gerçek parfümlerin kutuları parfüm şişelerinin zarar görmemesi için beyaz kartondan yapılır. Düzensiz veya farklı renkte olan karton parfümlerin sahte olma olasılığı yüksektir.

Parfüm kutularının altında bulunan altın renkli yuvarlağa dikkat edin. Orijinal parfümlerde siyah ok sağ tarafa, altın renkli ok ise sol tarafa doğru bakar. Alacağınız parfüm altındaki oklar bu biçimde değilse sahte olabilir.

Ünlü markalar parfümlerde fazla renklendirici kullanmaz ve çoğunlukla orijinal parfümlerin rengi soluktur. Fazla canlı renkli parfümlerin sahte olma ihtimali yüksektir.

Parfümlerin seri numaraları hem şişede hem de kutularda yer alır.

Orijinal parfüm şişelerinde ve kapaklarında pürüz göremezsiniz. Şişe, kapağı, kutusu ve ambalajı yani her şeyi nizami bir biçimde kesilmiş ve yapıştırılmıştır.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply