TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Sesu Sir ağda nasıl kullanılır? Sesu Sir ağda kullananlar? En iyi ağda yapma yöntemi nasıldır

Sesu Sir ağda nasıl kullanılır? Sesu Sir ağda kullananlar! En kaliteli ağda yöntemi, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Sesu Sir ağda nasıl kullanılır? Sesu Sir ağda kullananlar! En kaliteli ağda yöntemi başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Sesu Sir ağda nasıl kullanılır? Sesu Sir ağda kullananlar! En kaliteli ağda yöntemi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Sesu Sir ağda nasıl kullanılır? Sesu Sir ağda kullananlar? En iyi ağda yapma yöntemi nasıldır

Yaz aylarına girdiğimiz günlerde kadınların en büyük problemlerinden biri istenmeyen tüylerdir. Kısa sürede istenmeyen tüylerinizden kurtulmak bunun yanı sıra pürüzsüz bir cilde kavuşmak istiyorsanız uzun senelerdır kozmetik dünyasında olan Sesu Sir ağdayı kullanabilirsiniz. Peki Sesu Sir ağda nasıl kullanılır? Sesu Sir ağda kullananlar tatmin mu? Sesu Sir ağda ne kadar? öğrenmek istiyorsanız yazımıza inceleyebilirsiniz.

Son zamanlarda kadınlar aracılığıyla bi hayli ilgi gören, etkisi bi hayli yüksek miktarda olan Sesu Sir Ağda, hem yumuşak hem de pürüzsüz bir cilde kavuşabileceğiniz en güzel tüy alma yöntemidir. Set halinde satışa sunulan, markanın kendi online alışveriş sitesinden satın alabileceğiniz ürün; roll on ağda kartuşu, ısıtıcı makinesi, ağda bantları ve temseyirci mendilleri ile satışa sunuluyor. Kutunun içinde bir adet de kullanma kılavuzu yer alıyor. Daha önce roll on ağda kullanmamış olanların yararlanabileceği kılavuzda ürünü nasıl kullanabileceğinize dair geniş bir şekilde bilgi yer alıyor. 

SESU SİR AĞDA NASIL KULLANILIR?

SESU SIR AĞDA NASIL KULLANILIR?

Sesu Roll On Sir Ağda’yı setten çıkan makinenin iç kısmına yerleştirip, makineyi fişe takarak, ısıtmanız gerekiyor. Yani ağda kartuş şeklinde kutuda yer alıyor. Kartuşu makineye taktıktan sonra makineyi fişe takıp, 15 dakika ağdanın ısınmasını beklediğinizde, ağda kullanıma hazır hale gelmiş oluyor.

İkinci etapta ısınan ağdayı makineyi de tercih ederek, vücudunuzdaki tüylerin çıkış yönüne doğru sürmelisiniz.

Üçüncü etapta ise kutudan çıkan ağda bezlerini ağdayı uyguladığınız yerlere yine tüylerin çıkış yönünde yapıştırmalı ve bez ile birkaç kez vücudunuzu ovmalısınız.
Ağda bezini çekerken bir elinizle ağdayı gergin bir biçimde tutmalı, diğer elinizle de bezi tüylerinizin çıkış yönünün tersine doğru bi hayli hızlıca çekmelisiniz.

Kalan ağda kalıntılarını da temizlemek adına yine kutudan çıkan mendili veya yağları kullanabilirsiniz. Böylelikle işlem ardından vücudunuzu nemlendirebilir, daha pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda ağda mendilleri ve yağı tercih ederek, cildinizin ağda sonrası tahriş olmasını, kızarmasını ve kurumasını mühim ölçüde engelleyebilirsiniz.

SESU ROLL-ON AĞDA ÇEŞİTLERİ;

İnce, kalın ve normal tüy yapısına göre hazırlanan ağdanın hassas ciltler için de ayrı bir ürünü yer alıyor.

Ağdayı satın alırken, tüylerinizin tipini ve cilt yapınızı da mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Aşırı hassas bir cilt tipiniz varsa markanın hassas ciltler için özel olarak üretilen ürününü seçebilirsiniz. Böylelikle en ufak bir işlem ardından bile tahriş olan, kızaran, kabaran cildinizi ağdaya en iyi biçimde hazırlayabilir, ağda işleminin yol açtığı acıyı ve ağrıyı azaltabilir, ağda işleminden en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

SESU SIR ROLL- ON AĞDA FİYATI NEDİR?

SESU ROLL-ON AĞDA SETİ

Ürün, internet alışveriş sitelerinde 60-70 TL gibi bi hayli ekonomik bir fiyata satışa sunuluyor. Bunun yanında ürünü set halinde satın aldıktan sonra yani diğer kullanımlar için tüm ürünleri ayrı ayrı satın alma şansınız yer alıyor. 

Sesu Roll-On Kolay Ağda Seti HepsiBurada online alışveriş sitesinde yalnızca 41,90 TL’ye satılıyor.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply