TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Sivilce İzleri Nasıl Gider? Sivilce İzlerini Yokeden Maske Tarifi? Sivilce izleri Nasıl Yokedilir? Sivilce Giderici Maske Tarifi?

Yüzdeki sivilce izleri nasıl gider? Sivilce izlerini gideren maske tarifleri, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Yüzdeki sivilce izleri nasıl gider? Sivilce izlerini gideren maske tarifleri başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Yüzdeki sivilce izleri nasıl gider? Sivilce izlerini gideren maske tarifleri ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Yüzdeki sivilce izleri nasıl gider? Sivilce izlerini gideren maske tarifleri

Hormon düzensizlikleri ve çeşitli nedenlerden dolayı oluşan iltihaplı sivilceler, yanlış tedavi edildiğinde veya yanış bir ürün kullanımı ardından yüzünüzde geçmeyen iz bırakabilir. Bu izler için medikal metotları denemek cildinizde yeni bir hasar oluşturabilir. Bundan dolayı doğal metotlari kullanabilirsiniz. Peki bu lekeleri gidermek için doğal yöntem var mıdır? Sivilce izlerini gideren en kolay yöntemler:

Cildinizin alın, çene, yanak burun bölgelerinde çıkan sivilcelere sürekli olarak elinizle dokunmak, veya sıkarak yok etmeye çalışmak binlerce sivilcenin oluşumuna yol açtığı gibi bunun yanı sıra yara izi gibi gitmeyen lekelere neden olabilir. Bu lekeler cilt üzerinden uzun süre gitmediği gibi zamanla delik gibi görünene minik çukurlara neden olabilir. Doktorunuzun rehberliğinde günümüzde kullanılan iğneli lazer, kimyasal peeling, radyofrekans veya IPL lazer gibi metotlarla de kısa bir sürede bu izleri giderebilirsiniz. Lakin yapılan araştırmalar neticesinde  bu izleri gidermenin en sağlıklı yolu doğal metotlari kullanmak ve bunun yanı sıra düzenli bir rutin oluşturmaktan geçtiğini ortaya koydu. Oluşan bu lekeleri gidermek için kimyasal yöntemler yerine evde uygulayabileceğiniz pratik maskeler hem daha güvenli hem de kısa bir sürede sonuç almanızı sağlayacaktır. Hazırladığımız bu yazıda yüzünüzdeki sivilce izlerini yok eden karışımları ele aldık.

SİVİLCE LEKELERİNİ GİDEREN EN DOĞAL YÖNTEMLER: 

BAL MASKESİ

Bal maskesinin yapımı

Bir miktar balı sivilce izlerinizin olduğu bölgeye sürün. 10 dakika boyunca masaj yapın. 1 saat sonra da ılık su ile temizleyebilirsiniz.

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

Hindistan cevizi yağı

1 yemek kaşığı kadar Hindistan cevizi yağını ve 2 damla lavanta yağını cezvede ısıtın. Karışım ılık duruma geldiğinde direk sivilcelerinizin üzerine sürün. 20 dakika sonra ılık su ile yıkayın.

GÜL SUYU MASKESİ

MALZEMELER:

100 ml gül suyu
2 yemek kaşığı bal
2 yemek kaşığı şeker
2 yemek kaşığı E vitamini

YAPILIŞI:

Tüm malzemeleri bir kapta karıştırın.
3-4 dakika boyunca pamuk yardımı ile cildinizde sivilce izi olan bölgelere uygulayın. En son ılık su ile yıkayın.

Sivilce izlerini gideren gül suyu maskesi

LİMON MASKESİ

MALZEMELER:

1 çorba kaşığı limon suyu
2 çorba kaşığı bal

YAPILIŞI:

Tüm malzemeleri karıştırdıktan sonra ocağa alın.
3 dakika kaynadıktan sonra yüzünüze sürülebilecek ısıya gelene kadar bilave edin.
15 dakika cildinizde bekletip, cildinizi temizleyin. 

Bal ve elma maskesi

BAL VE ELMA MASKESİ

MALZEMELER:

1 adet elma
3 yahut 4 yemek kaşığı bal 

YAPILIŞI:

Elmayı rendeden geçirip üzerine balı ilave edin.
Cildinize sürüp 15 dakika beklemede bırakın. 
Daha sonra ılık su ile yıkayın.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply