TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Terapix Jel Nedir? Nasıl Kullanılır? Terapix Jel fiyatı 2021? Terapix JEL ilaç Rehberi? Terapix Jel Muadili?

Terapix Jelin faydaları! Terapix Jel nasıl kullanılır? Terapix Jel fiyatı 2021, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Terapix Jelin faydaları! Terapix Jel nasıl kullanılır? Terapix Jel fiyatı 2020 başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Terapix Jelin faydaları! Terapix Jel nasıl kullanılır? Terapix Jel fiyatı 2021 ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Terapix Jelin faydaları! Terapix Jel nasıl kullanılır? Terapix Jel fiyatı 2020

Kas ve eklemlerde oluşan iltihap,ağrı,burkulma gibi poblemleri gidermek için kullanılan Terapix Jel, özellikle bol spor ve egzersiz yapanların evlerinde sürekli olarak bulunması gereken bir ilaçtır. Peki Terapix Jel ne işe yarar? Terapix Jel nasıl kullanılır? Terapix Jel fiyatı nedir? sorularının yanıtı haberimizde.

Etken maddesi Piroksikam olan Terapix Jel, vücutta iltihaba ve ağrıya neden olan biyolojik etkenleri azaltan bir ilaçtır. Etkilenen kas ve eklem üzerindeki cilde sürüldüğünde, eklemlerdeki ve kaslardaki şişliği azaltır ve ağrıyı kesiyor. Sadece eczanelerde satılan ve uzman doktorların önerisi üzerine kullanılması gereken Terapix Jel,  bölgesel romatizma hastalıkları, yumuşak doku iltihaplanmaları, diz gibi yüzeysel eklemlerin hafif derecedeki eklem iltihabı ağrıları, kazaların ve spor yaralanmalarının yol açtığu kas ve eklemlerde oluşan burkulma, incinme ve ezilme  sonucu görülen ağrı, şişme ve iltihabi durumların rahatlatılmasında kullanılır. 

Berrak, açık sarı bir renge sahip olan bu ağrı kesici jelin düzenli kullanımı, kas ve eklemlere dair ağrıyı kesiyor. Kaşıntı, kızarıklık, yanma, deri iltihabı ve egzama durumlarından herhangi biri gelişirse, ilacın   kullanımını  durdurup derhal doktorunuza başvurun. 14 yaşın altındaki ergenlerde ve çocuklarda kullanılmamalıdır.

TERAPİX JEL NASIL KULLANILIR?

Doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o biçimde kullanmanız gerekmektedir. Tedavi edilecek bölgeye (derinin ağrıyan veya şişen bölgesine) yeterli miktarda sıkıp, hafif hareketlerle ovmak suretiyle sürün. Ovma sırasında hafif serinletici bir etki görülebilir. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayın. Günde 3-4 kez uygulayabilirsiniz.

TERAPİX JEL FİYATI

Doktor reçetesi üzerine alındığında SGK aracılığıyla karşılanıyor. Reçetesiz almak istediğinizde 17.09 TL’dir. 

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply