Music & MP3 Search Button

 

‘Tinnaturel’ tamamen doğal zeytinyağı kozmetik ürünleri nedir? Nasıl satın alınır?

‘Tinnaturel’ tamamen doğal zeytinyağı kozmetik ürünleri nedir? Nasıl satın alınır?, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda ‘Tinnaturel’ tamamen doğal zeytinyağı kozmetik ürünleri nedir? Nasıl satın alınır? başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. ‘Tinnaturel’ tamamen doğal zeytinyağı kozmetik ürünleri nedir? Nasıl satın alınır? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

‘Tinnaturel’ tamamen doğal zeytinyağı kozmetik ürünleri nedir? Nasıl satın alınır?

2012 senesinde Natürel Sızma Zeytinyağı macerasıne başlayan Tinnaturel markası kozmetik dünyasına yeni bir soluk getirdi. İçerisinde yalnızca saf zeytinyağı bulunan 1. sınıf kalitede masaj yağları, cilt bakım kremi ve kantaron balmı piyasaya sürdü. Gelin birlikte bu ürünleri gözlemleyelim…

Zeytin ve zeytinden üretilen saf yağın faydaları saymakla bitmiyor. Kur’an-ı Kerim’de övülen besin olarak bilinen zeytin ve zeytinyağı; saç bakımı,cilt bakımı,sıtma nasıl tedavi edileceği,kanser nasıl tedavi edileceği,tansiyon nasıl tedavi edileceği,kalp sağlığı gibi hastalıklara şifa oluyor. Peygamber Efendimizin: “Zeytinyağını yiyin ve sürünün çünkü o bereketli bir ağacın ürünüdür.” diyerek övdüğü besinlerden biri. Tinnaturel markası da 2012 senesinde Manisa’da tesis kurarak, senelerdır 1. sınıf kalitede zeytinyağlar üretiyor. %100 müşteri tatminiyet garantili olan zeytinyağlarına yeni bir soluk getiren Tinnaturel markası cildinize ve vücudunuza bakım yapabileceğiniz ürünleri raflara dizdi. Doğal beslenmeyi ve doğal ürünlerle bakım yapmayı tercih edenlerin dikkatini çeken bu ürünler ile ilgili araştırma konusu olanları mercek altına aldık.

TİNNATUREL CİLT BAKIM VE MASAJ YAĞI

İnsanlık tarihinin en eski cilt bakım ürünü ve Antik Yunan kadınlarının güzelliklerinin sırrı olan zeytinyağının aromatik çiçek yağları ile karışımı cildinizi gençleştirmesi ve güzelleştirmesinin bunun yanında, içerdiği polifenoller, antioksidanlar, zengin E vitamini ve diğer mucizevi bileşenleri ile sağlıklı bir vücuda sahip olmanıza yol gösterecek. Gül, Zambak, Mavi Anemon, Lavanta, Yasemin ve Biberiye aromalı Tinnaturel Cilt Bakım ve Masaj Yağları; yaşlanmayı geciktirici etkisi, nemlendirici, besleyici,lekeleri giderici, yara yanık, sivilce, doğum izleri giderici etkilere sahiptir. Tüm bu etkilerin bunun yanında rahatlama ve tazeleme için günlük masaj yağı olarak kullanabilirsiniz. Cildinizin istediğiniz bölgesine hafifçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

TİNNATUREL CİLT BAKIM KREMİ

%100 doğal zeytinyağı ve koruyucu, renklendirici, paraben, alkol gibi hiçbir kimyasal ve zararlı madde içermeyen ve yenilebilir içerikle üretilen Tinnaturel Cilt Bakım Kremi vazgeçilmez cilt bakım ürününüz olacak. Tinnaturel Cilt Bakım Kremi, içinde bulunan 1/3 oranında Naturel Sızma Zeytinyağının bunun yanında Hindistan Cevizi Yağı, Shea Butter ve Balmumu ile cildinizin ihtiyacı olan tüm mineral ve vitaminleri tek başına karşılamaktadır. El, yüz, dirsek ve topuk bölgelerinin nemlendirilmesi ve yumuşatılmasında kullanabileceğiniz gibi güneş sonrası esneklik kazandırıcı ve besleyici ve soğuk havalarda el çatlaklarına karşı güvenle kullanabilirsiniz. Tamamen doğal malzemelerden hiçbir katkı maddesi içermeden el ile üretilen Tinnaturel Cilt Bakım Kremini günün ihtiyaç duyduğunuz her anında kullanabilirsiniz.

TİNNATUREL KANTARON BALMI

Tinnaturel Kantaron Balmı, doğanın mucizevi şifa kaynağı “Sarı Kantaron Çiçeği Yağı” ile Hindistan Cevizi Yağı, Shea Butter ve Balmumu gibi tamamen doğal ve yenilebilir malzemelerden el yapımı olarak geliştirilmiştir. Binlerce senedir yaralanmaların , yanık vakalarının, mide hastalıklarının nasıl tedavi edileceğinde kullanılan Kantaron Yağını diğer doğal ve faydalı içeriklerle zenginleştirerek Tinnaturel Kantaron Balmı görülmektedirıldı. Tinnaturel Kantaron Balmı’nı kesik, yara, pişik, sivilce ve yanık vakalarında kullanabileceğiniz gibi içerdiği hücre yenileyici ve besleyici vitaminleri aracılığıyla günlük cilt bakım ürünü ve kırışıklık zıtı olarak da güvenle kullanabilirsiniz.

PEKİ BU ÜRÜNLERDEN NEREDEN ALINIR?

Eğer bu ürünleri merak edip satın almak istiyorsanız www.tinnaturel.com olan resmi adresten varabilirsiniz. 0537 556 02 56 numarayı arayarak bilgi alabilirsiniz.

About admin

Check Also

tubidy free 3gp video mp3 download – 2021

tubidy free 3gp video mp3 download – 2021 tubidy free 3gp video mp3 download – …

Leave a Reply