TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Tiyokas Jel Krem Ne İşe Yarar? Tiyokas Jel Krem Nasıl Kullanılır? Tiyokas Krem Fiyatı? Zararları? Nasıl Kullanılır? Tiyokas Jel Kremin Yan Etkileri Nelerdir?

Tiyokas jel krem ne işe yarar? Tiyokas jel krem nasıl kullanılır? Tiyokas krem fiyatı, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Tiyokas jel krem ne işe yarar? Tiyokas jel krem nasıl kullanılır? Tiyokas krem fiyatı başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Tiyokas jel krem ne işe yarar? Tiyokas jel krem nasıl kullanılır? Tiyokas krem fiyatı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Tiyokas jel krem ne işe yarar? Tiyokas jel krem nasıl kullanılır? Tiyokas krem fiyatı

Günümüzde yalnızca eczanelerde satılan kremlere olan ilgi çok büyük. Özellikle ağrıyan bölgelerine çare bulmaya çalışan bireylerin internet üzerinde karşı karşıya geldikları Tiyokas jel krem gerçekten işe yarıyor mu diye inceliyorlar. Peki Tiyokas jel krem ne işe yarar? Tiyokas jel krem nasıl kullanılır? Tiyokas krem fiyatı nedir? İşte sorunun cevabı:

Etken maddesi Deksketoprofen trometamol, Tiyokolşikosid olan Tiyokas jel krem; ağrı kesici, iltihap giderici ve kas gevşetici bir ilaçtır. 30 gramlık ve 50 gramlık formlar şeklinde yalnızca eczanelerde satılan bu jel, kas gevşetici olarak bilinmektedir. Lakin yalnızca kas gevşetici özelliği bulunmaz, ateş düşürücü ve kireçlenme problemlerinde kullanın bir kremdir. Nobel İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. aracılığıyla Düzce’de üretilen bu krem, kısa bir sürede etki sağladığı için kullananlar çok seviyor. Lavanta kokulu, kutusu beyaz olan bu jel, eksketoprofen, steroid olmayan iltihap giderici ilaçlar içerisine giren bir üründür. Kas da oluşan gerginliği tedavi eden Tiyokas jel burkulma, ezilme,şişme, incinme gibi doku tahribatlarının nasıl tedavi edileceğinde kullanılır. 

TİYOKAS JEL NASIL KULLANILIR?

Doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o biçimde kullanmanız gerekmektedir. lacı ağrılı bölgeye yeterli miktarda sıkıp, hafif  hareketlerle masaj yaparak günde 2-3 defa uygulayın. Günde 2 veya 3 defa kullanılmalıdır. Bu kullanımlarda 6 ile 8 saat içinde zaman dilimleri olmalıdır.

TİYOKAS JEL FİYATI 2020

Tiyokas jel fiyatı 25.94 TL ’den satılmaktadır.

TİYOKAS JEL YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Tiyokas jel yan etkileri az olmakla birlikte mevcuttur. Bunlar, nefes almada kuvvetlik, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, dilde ve boğazda şişlik gibi bir durumda acilen doktorunuzu bilgilendiriniz.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply