Travazol Krem Ne işe Yarar? Nedir? Travazol Krem Nerelerde Kullanılır? Travazol Krem Fiyatı? Travazol kremin Faydaları?

Travazol krem ne işe yarar? Travazol krem kullanımı! Travazol krem fiyatı, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Travazol krem ne işe yarar? Travazol krem kullanımı! Travazol krem fiyatı başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Travazol krem ne işe yarar? Travazol krem kullanımı! Travazol krem fiyatı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Travazol krem ne işe yarar? Travazol krem kullanımı! Travazol krem fiyatı

Genelde ciltte oluşan egzama ve mantar gibi rahatsızlarda kullanılan Travazol krem son haftalarda en fazla arananlar listesinde. Oldukça araştırma konusu olan Travazol krem ile alakalı soruların siz değerli okurlarımız için yanıtladık. Travazol krem ne işe yarar? Travazol krem nasıl kullanılır? Travazol krem fiyatı nedir? işte yanıtlar…

Travazol krem; egzama, kızarıklık, kaşıntı ve ağrılı iltihap gibi durumlarda kullanılan bir tür medikal kremdir. Yalnızca eczanelerde satılan bu krem, ciltte oluşan mantar ve bakteri hastalıklarında kullanılmaktadır. Travazol krem doktor aracılığıyla uygun görülmedikçe kesinlikle kullanılmamalıdır. Çünkü ilacın içinde bulunan maddelere alerjiniz var ise  rahatsızlığınız iyileşmekten fazla daha kötü şeylerle sonuçlanabilir. Uçuk gibi virüse dayalı deri hastalıklarına iyi gelmez. Çocuklarda ufak yaşta görülen suçiçeği, kızamık gibi hastalıklarda kesinlikle kullanılmamalıdır. 

Etken maddesi İzokonazol nitrat ve diflukortolon valerat olan Travazol krem, likit parafin, polisorbat, vazelin, alkol, stearat ve distile su içinde barındırır. Mantar hastalıklarının nasıl tedavi edileceğinde çok başarılı sonuçlar veren bu krem, özellikle yaz aylarında aşırı terlemede dolayı yaşanan pişik poblemlerinı da ortadan kaldırıyor. 

travazol krem nasıl kullanılır

TRAVAZOL KREM NASIL KULLANILIR?

Bu kremi mutlaka doktorunuz size açıkladıği biçimde kullanmaya özen göstermelisiniz. Krem günde 2 defa uygulayabilirsiniz.

travazol krem fiyatı

TRAVAZOL KREM FİYATI

Reçete ile satılan travazol krem 24.70 TL’dir. Eczanelerden reçete ile alabilirsiniz.

About admin

Check Also

tubidy share engine – 2021

tubidy share engine – 2021 tubidy share engine – 2021 one of the most sought …

Leave a Reply