Music & MP3 Search Button

 

Tüy Nasıl Sarartılır? Evde Tüy Sarartma Yöntemleri Nelerdir? Yüzdeki Tüyleri Sarartmak için Bitkisel Çözüm

Tüy nasıl sarartılır? Evde tüy sarartma metotları, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Tüy nasıl sarartılır? Evde tüy sarartma metotları başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Tüy nasıl sarartılır? Evde tüy sarartma metotları ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Tüy nasıl sarartılır? Evde tüy sarartma metotları

Kadınların korkulu rüyası olan istenmeyenler tüyler yapılan yanlış yöntemler yahut hormonel bozukluklar sebebiyle başa çıkılmaz bir hale gelebilir. Özellikle yaz aylarında rahatsız eden bu durumu engellemek için tüy sarartma metotlarıni deneyebilirsiniz. Uzmanların tavsiye ettiği tüy sarartma metotlarıni deneyen bir çok kişi olumlu yanıtlarla karşı karşıya geldiğı görülmüş acısız bir biçimde tüylerinden kurtulmuştur.

Vücudumuzdaki tüyler, ter bezlerinin çalışmasına yardımcı olarak toksinlerin atılmasına faydalı oluyor. Bu tüyler bazı bireylerde sarı seyrek olurken kimilerinde ise siyah köklü ve kalın olarak başa çıkılmaz bir hale gelebilir. Çoğunlukla hormon bozukluğu, yan etkili ilaç kullanımı gibi nedenler bu tüylerin belirginleşmesine neden olmaktadır. Kadınları toplum içinde rahatsız eden bu durumu ortadan kaldırmak için evinizde malzemeleri kullanabilirsiniz. Ayva tüyleri olarak anılan bu tüyleri koparmak veya ağda metotları ile yok etmek vücudun fazla terlemesine neden olmaktadırken farklı sorunlara da neden olabilir. Bundan dolayı sarartma metotlarıni kullanmak uygun bir tercih olacaktır. Peki tüyler nasıl sararır? Tüy sarartma metotları nelerdir? Evde tüy sarartma metotları nelerdir? Gelin birlikte gözlemleyelim…

OKSİJEN SUYU İLE TÜY SARARTMA YÖNTEMİ

MALZEMELER

Oksijenli su
Pamuk

YAPILIŞI

Hidrojen perosit olarak anılan oksijenli su, tüylerinizi sarartmak için kullanabileceğiniz pratik ve etkili yöntemlerden biridir. Yapmanız gereken şey kolay bir şekilde. Oksijen suyundan pamuğa birazcık dökün ve sarartmak istediğiniz bölgeye sürüp, biraz beklemede bırakın. Tüylerinizin bi hayli hızlı bir biçimde sararmasını istiyorsanız, örneğin kolunuza oksijenli su sürüp 25 dakika kadar güneşte bilave edin. Güneş tüylerin kısa bir sürede sararmasını sağlayacaktır. 

Limonla tüy saratma

LİMONLA TÜYLERİNİ SARARTMA

MALZEMELER

1 adet limonun suyu
Yarım bardak su

YAPILIŞI

Bir kasenin içerisine suyu ve taze sıkılmış limonun suyu koyup karıştırın. Pamuğu bu karıştırma kabının içerisine batırıp sarartmak istediğiniz yere sürün. Bu yöntemle kol ve bacak tüylerinizi sarartmak istiyorsanız en az 2 saat güneşte beklemelisiniz. Bu yöntemi yüzünüze deneyeceksiniz kulağınızın arka kısmına sürüp kızarıp kızarmadığını test edin. Eğer şişme, tahriş veya kaşıntı yoksa yüzünüze de uygulayabilirsiniz. Haftada 1-2 defa deneyebilirsiniz.

Nohut unu ile tüy sarartma

NOHUT UNU İLE TÜY SARARTMA

MALZEMELER

1 yemek kaşığı nohut unu
Yarım yemek kaşığı süt
1 tatlı kaşığı zerdeçal

YAPILIŞI

Derin bir kasenin içinde tüm malzemeleri homojen olana kadar karıştırın. Macun kıvamına geldiğinde tüylerin rengini açmak istediğiniz bölgeye sürüp, 15 dakika beklemede bırakın. Temiz bir bezi ılık suya batırıp, masaj yapar gibi yüzünüzden çıkarın.

About admin

Check Also

tubidy audio songs – 2021

tubidy audio songs – 2021 tubidy audio songs – 2021 one of the most sought …

Leave a Reply