TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Vamp makyaj nedir ve vamp makyaj nasıl yapılır? Vamp makyajın püf noktaları nelerdir

Vamp makyaj nedir ve vamp makyaj nasıl yapılır? Vamp makyajın püf noktaları nelerdir, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Vamp makyaj nedir ve vamp makyaj nasıl yapılır? Vamp makyajın püf noktaları başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Vamp makyaj nedir ve vamp makyaj nasıl yapılır? Vamp makyajın püf noktaları nelerdir ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Vamp makyaj nedir ve vamp makyaj nasıl yapılır? Vamp makyajın püf noktaları nelerdir

Son senelerda gece makyajının en popüler tekniklerinden birisi olan vamp makyaj adeta herkesin sevgilisi oldu. İlk bakışta abartı ve ağır bir makyaj gibi görünen vamp makyajda aslında tek bir ruj bile yeterli oluyor. Peki vamp makyaj evde nasıl yapılır ve püf noktaları nelerdir? İşte tüm merak edilen soruların yanıtı:

1935’te, dünyaca ünlü Vogue dergisinde Türk kadınlarının gözlerini ağır bir makyajla badem şekline çevirdiği zaman büyük olay olmuştu. Olay olan bu baskıdaki tüm kadınlar göz alıcı sayfalardaki gözleriyle adeta bir vampirin koyu renkli gözleri içindeki benzerlik sebebiyle adını “vampir” görünümüne benzetildi. Daha ardından dergiler ve filmler onları koyu renkli dudaklar ve güzel benleri, uzun kirpiklerden bakan gözleri, sarkık ve kulaklarına erişen uzun yeşim küpeleri ile gösterdi. Koyu siyah makyajlı gözleri ve kıvırcık saçlarıyla tüm güzelliklerini görülmektediran kadınlar o zamanlarda en fazla bu yöntemi kullanıyordu. Daha sonra vamp makyaj, modern eğlenceler ve partilerde moda oldu. Tüm genç kızlar, yoğun ve siyah göz makyajı yapmaya başladılar ve kan kırmızı rujlar sürmeye başladılar. Reklamlar ve dergiler, popüler film dergilerinde sunulan bu estetiği popüler hale getirmeye yardımcı oldu.  Dumanlı göz makyajı ve kırmızı rujdan oluşan vamp makyaj stili günümüzde de çok tercih edilmekte. Peki vamp makyaj nasıl yapılıyor? Gelin birlikte gözlemleyelim:

VAMP MAKYAJ NASIL YAPILIR?

Vamp makyajın ilk adımı pürüzsüz, porselen gibi görünen bir cilde sahip olmak. Bunun için ilk önce cildinize nemlendirici bir makyaj bazı uygulayarak başlayabilirsiniz. Ten makyajınızda yüksek kapatıcılığa sahip, mat bitişli bir fondöten kullanacağınız için cildinizi öncesinden nemlendirerek daha pürüzsüz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Cildinizdeki tüm kusurları gizleyecek, yüksek kapatıcılığa sahip, bunun yanı sıra da mat bitişe sahip bir fondöten kullanabilirsiniz. Vamp makyajın diğer bir imza görünümü de koyu dumanlı göz makyajları. Bunun için siyah bir krem farı göz kapaklarına uygulayın.

Gözünüzün katlanma bölgesine geldiğinizde, dumanlı etkiyi vermek için koyu kahverengi farı uygulayıp iyice dağıtabilirsiniz. Aynı işlemi alt kirpik diplerine de uyguladıktan sonra, gözlerinin iç kısmına akmayan siyah bir göz kalemi uygulamalısınız.

Vamp makyajda hacimli, uzun ve kıvrık kirpiklere sahip olmalısın. Bunun için kirpik liftingi etkili maskaralardan yardım alabilirsiniz. Yüzünüzü soğuk tonlu bir bronzer ile yüzüne kontür yaparak boyutlandırabilirsiniz. Bu adımdan sonra yüzünün yüksek noktalarına, beyaz renkte bir aydınlatıcı uygulayabilirsiniz. 

Vamp makyajın olmazsa olmazı, koyu bordo mat dudaklar.  Makyajının kalıcılığını yükseltmek, bunun yanı sıra da mat görünümü uzun saatler boyu konuşmak için son adımda makyaj sabitleme spreyi uygulayabilirsiniz.

İşte bu kadar…

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply