TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Vectavir Krem Nedir? Nasıl Kullanılır? Vectavir Krem Sivilce İçin Kullanılır mı? Vectavir Krem Fiyat 2021

Vectavir ne işe yarar? Vectavir krem nasıl kullanılır? Vectavir krem fiyatı, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Vectavir ne işe yarar? Vectavir krem nasıl kullanılır? Vectavir krem fiyatı başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Vectavir ne işe yarar? Vectavir krem nasıl kullanılır? Vectavir krem fiyatı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Vectavir ne işe yarar? Vectavir krem nasıl kullanılır? Vectavir krem fiyatı

Krem rengi olmasıyla çıkan uçukların üzerini kapatan ve kısa bir sürede iyileşmesini sağlayan Vectavir krem ile ilgili birden çok soru merak ediliyor. Vectavir ne işe yarar? Vectavir krem nasıl kullanılır? Vectavir krem fiyatı nedir? Öğrenmek isteğe göre yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yıllardır uçuk kremi olarak eczanelerde satılan Vectavir kremin etken maddesi Pensiklovir’dir. Çıkan uçuk virüsünün gelişimini ve yayılımını yavaşlatmak suretiyle vücudun enfeksiyonla savaşmasına yarayan Vectavir, yalnızca eczanelerde satılan bir ilaçtır. Kullanmaya başladıktan hemen sonra iyileşme belirtileri gösteren Vectavir krem, gebelik ve emzirme dönemlerinde doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanılmamalıdır. Uçuk belirtileri (kabarma, kaşıntı ve alakalı bölgede karıncalanma hissi) var ise Vectavir kremi hemen uygulayabilirsiniz. İlacı ağız içine, burun içine ve özellikle göz ve göz çevresine temas ettirmeyiniz.  Ayrıca enfeksiyonlu bölgelere dokunduktan sonra gözlerinize dokunmaktan kaçının. Uçuklara genelde viral bir enfeksiyon neden olmaktadır. Virüs uzun süre durağan kalabilir fakat tetiklendiği zaman virüsler çoğalır ve uçuk meydana gelir. Bu kremi uygulamak, uçuk ağrınızın daha bi hayli hızlı iyileştiği ve ağrı zamanının daha kısa yer alacağı manasına gelmektedir. 

Yardımcı maddeleri ise beyaz yumuşak parafin, sıvı parafin, setostearil alkol, propilen glikol, makrogol setostearil eter, kırmızı demir oksit (E172), sarı demir oksit (E172) ve saf sudur.

VECTAVİR KREM NASIL KULLANILIR?

Doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o biçimde kullanmalısınız. İlacı uçuk yaralarının üstüne yarayı tamamen örtecek biçimde sürün. İlacı hafifçe yedirin. Bu ilaç yalnızca dudakların üzerindeki ve ağızın etrafındaki uçuk yaralarında kullanılmalıdır. 

Krem ile dört günlük tedaviden sonra enfeksiyon temizlenmediyse, doktorunuza danışmalısınız.

VECTAVİR KREM FİYATI NEDİR?

Boyutu ufak fakat etkisi büyük olan Vectavir krem 2 gramlık tüplerde eczanelerde satılmaktadır.  Fiyatı ise 33.27 TL‘dir. 

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply