TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Vicks Krem Nedir? Ne işe Yarar? Faydaları Nelerdir? Vicks Krem Nerelerde Kullanılır?

Vicks krem ne işe yarar ve faydaları nelerdir? Vicks krem kullanım kılavuzu, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Vicks krem ne işe yarar ve faydaları nelerdir? Vicks krem kullanım kılavuzu başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Vicks krem ne işe yarar ve faydaları nelerdir? Vicks krem kullanım kılavuzu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Vicks krem ne işe yarar ve faydaları nelerdir? Vicks krem kullanım kılavuzu

Gerek baş ağrılarını gerekse kas ağrılarını mucize bir biçimde gidermek için kullanılan Vicks krem artık her evde yer alıyor. Naneli kokusu ile dikkat çeken ve senelerdır popülaritesini kaybetmeyen Vicks krem ne işe yarıyor? Vicks krem nasıl kullanılır? düşünüyorsanız yazımıza inceleyebilirsiniz.

Yoğun mentol kokusuyla hafızlardan silinmeyen Vicks krem, yalnızca ağrılarda kullanıldığı düşünülse de kullanım alanı bi hayli fazladır. İçerisinde bulunan Hindistan cevizi yağı, okaliptüs yağı, terebentin, vazelin, timol gibi şifalı bileşenler aracılığıyla adeta tüm poblemleri ortadan kaldıran bu krem anane ve babannelerimizin mutlaka eczane çantalarında yer alıyor. Mentollü olmasıyla öksürük kesici özelliği taşıyan bu krem, ile ilgili bir araştırma yapıldı. Yapılan araştırmada el ve tırnak yaralarında, sivilce ve akne tedavilerinde, börek ısırmalarında ve sivrisinek uzaklaştırmada bi hayli üstün başarı sergiliyor. Sadece eczanelerde satılan Vicks kremi doktorunuza danışarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her evde bulunması gerektiği söylenen bu krem hangi alanlarda nasıl kullanılır? Gelin birlikte göz atalım…

vicks kremin kullanım alanları

ÖKSÜRÜK İÇİN VİCKS NASIL KULLANILIR?

Vicks kremin öksürük kesici özelliğinden yararlanmanız için bir miktar kremden ayaklarınızın altına sürmeniz, ardından da çorabınızı giymeniz gerekiyor. Böylelikle kısa bir süre sonra öksürüğünüzün azaldığını gözlemleyebilirsiniz.

vicks krem nedir

TIRNAK MANTARINDA VİCKS NASIL KULLANILIR?

Tırnak köklerine ve tırnaklara sürüldüğünde tırnakta mantar oluşumuna neden olan bakterileri öldüren bu krem, çok kuvvetli bir antimikrobiyal ve anti bakteriyeldir. Az bir miktar kremden tırnaklarınızdaki mantarlı bölgesine sürün. Ardından bölgeyi gazlı bir bez ile örtün.Daha sonra çorap giyebilirsiniz.  Tırnaklarınızdaki mantardan tamamen kurtulana kadar işlemi günde 3 kez uygulayabilirsiniz.

SİVİLCE VE AKNE TEDAVİSİNDE VİCKS NASIL KULLANILIR?

Bir miktar kremden cildinizdeki akne ve sivilcelerin üzerine sürün. 30 dakika bekledikten sonra cildinizi bol suyla durulayın. Bu işlemi en az 1-2 hafta boyunca günde 2-3 sefer tekrarlayın.

vicks krem sivilcelere nasıl uygulanır

CİLTTEKİ KIZARIKLIK İÇİN VİCKS NASIL KULLANILIR?

Vicks, bit, pire, sinek, sivrisinek gibi böcek ısırıklarının yol açtığı kaşıntıyı alıyor, semptomları hafifletiyor. Aynı zamanda ısırılan bölgenin enfeksiyon kapma riskini de azaltıyor. Cildinizdeki kaşıntıyı gidermek adına ilk olarak ısırılan yeri bol soğuk suyla durulayın. Ardından kremin içine az bir miktar tuz serpiştirin. Tuzlu kremi cildinizdeki böcek ısırıklarının üzerine yedirerek, sürün. İşlemi gün içinde birkaç sefer tekrar edin.

vicks krem nasıl kullanılır

ÇATLAK TEDAVİSİ İÇİN VİCKS NASIL UYGULANIR?

Geceleri yatmadan önce ayaklarınızı ılık suda beklettikten ve topuk taşı ile çatlakları ovduktan sonra ayaklarınızdaki çatlakların üzerine bir miktar Vicks sürün. Ardından çoraplarınızı giyin. Sabah uyandığınızda ise ayaklarınızı yıkayın. Topuklarınız tamamen yumuşayana dek, işlemi tekrarlayın.

Bölgesel için Vicks kullanımı; Hamileliğin ve sürekli olarak kilo alıp-vermenin yol açtığı göbek, bel, basen ve kalça bölgesindeki çatlakların nasıl tedavi edileceğinde de bu kremi kullanabilmeniz olabilecek.Cildinizdeki çatlakları yumuşatmak adına bu çatlakların üzerine 5 dakika parmaklarınızla masaj yaparak Vicks krem sürün. Gün içinde bu işlemi tekrarlayın.

vicks krem ne işe yarar

SAÇTAKİ KEPEKLER İÇİN VİCKS NASIL KULLANILIR?

Saç diplerinize bir miktar Vicks ile masaj yapın. 10-15 dakika bekledikten sonra saçlarınızı bol suyla yıkayın.

VİCKS KREM NEREDEN ALINIR

VİCKS KREM FİYATI NEDİR?

Vicks krem fiyatı, markadan markaya değişiklik gösterse de orta boy bir krem, ortalama 20 TL gibi bir rakama satışa sunuluyor. Bu ürünü eczanelerin bunun yanında internetteki online alışveriş mağazalarından da satın alabilirsiniz.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply